תמונה מפלילה? וויסקי ברכב הפוגע

מהחקירה עולה כי בדמו של הנהג הפוגע שהיה מעורב בתאונה בה נהרגו אב ובתו בת ה-4 ליד ערד התגלה אלכוהול ברמה הגבוהה פי 2 מהמותר. בקבוק אלכוהול נמצא ליד אחד המושבים בתוך הרכב. שיפור במצבה של בת ה-6 ואמה

חקירת התאונה הקשה בנגב: המשטרה בודקת חשד לפיו נהג הרכב הפוגע היה שיכור בזמן תאונת הדרכים הקטלנית. בתאונה הקשה בצומת חתרורים נהרגו אב ובתו הקטנה מתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתמונה שהגיעה לידי חדשות 2 Online נראה בקבוק הוויסקי שנמצא מתחת למושב הרכב. כמו כן, בדיקת דם ראשונית שנערכה לנהג הרכב הפוגע העלתה כי כמות האלכוהול בדמו בשעת התאונה הייתה גבוהה פי 2 מהמותר בחוק. במשטרה אומרים כי בכוונתם לבצע בדיקות נוספות במסגרת חקירת נסיבות התאונה הקשה.

בקבוק הוויסקי ברכב הפוגע

מוקדם יותר היום הותר לפרסום כי איגנט הילצ'נקו, בן 30 מתל אביב, ובתו בת הארבע מאיה הילצ'נקו, הם שני ההרוגים בתאונה שאירעה אתמול בכביש 31 בדרום. אם המשפחה ובת נוספת עדיין מאושפזות בבית החולים סורוקה.

שיפור במצב הילדה והאם 

שיפור חל במצבה של הילדה בת ה-6 שנפצעה בתאונה. היא נותחה בשעות הבוקר, הועברה להמשך טיפול ליחידה לטיפול נמרץ ילדים ובשעות האחרונות נגמלה מהנשמה ושבה להכרתה. שיפור חל גם במצבה של האם שנפצעה קשה. במהלך היום היא התעוררה ונושמת בכוחות עצמה.

עובדים סוציאליים מטעם בית החולים נאלצו היום לעדכן אותה אודות התוצאות הטראגיות של התאונה - מותם של בעלה ושל בתה הקטנה.

פינוי הנפגעים מהזירה (דוברות אגף התנועה)

מצבו של נהג המכונית הפוגעת מוסיף להיות קשה קשה. אתמול, לאחר שהגיעו הפצועים לחדר המיון, התברר כי אשתו של החשוד בפגיעה היא אחת הרופאות המטפלות בניצולות התאונה. הרופאה היא כירורגית ילדים מומחית שלצד הידיעה כי בעלה מאושפז בעצמו במצב קשה, התפנתה על מנת להמשיך בתפקידה.

מפרטי חקירת המשטרה עולה כי שני כלי הרכב הפרטיים התנגשו זה בזה חזיתית בקטע הכביש שבין ערד לים המלח, זאת לאחר שאחד מהנהגים ככל הנראה ביצע עקיפה אסורה. לצד השיפור שחל במצב הפצועים, ממשיכה המשטרה בחקירת נסיבות החקירה.

יואב אבן השתתף בהכנת הידיעה.