אחיו של החשוד באונס בת ה-15: "זו טעות בזיהוי, הוא היה בבית"

מעצרו של הקטין הוארך על מנת לאפשר את המשך החקירה. משפחתו טענה בבית המשפט כי החשוד היה בביתו בשעה שבוצעו המעשים: "הוא לא יתקרב לדבר כזה, זה קשה לכל המשפחה"

החשוד באונס, היום (עזרי עמרם)

"אני לא מאמין שאחי עשה את הדבר הזה". מעצרו של החשוד באונס בת ה-15 ברחובות, שנעצר הבוקר (ראשון) הוארך בשלושה ימים. משפחתו של החשוד, קטין בן 17 תושב העיר, טוענת כי החשוד היה בבית בעת שהצעירה נאנסה לדבריה ואביו של הקטין טען שראה אותו במיטתו באותה שעה, בעת שיצא לבית הכנסת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחיו של החשוד סיפר לחדשות 2 Online: "אנחנו לא מאמינים שהוא עשה את הדבר הזה. זה לא אחי, יש כאן טעות בזיהוי. כל האמצעים מראים שזה לא הוא. הוא היה בבית עם המשפחה. זה לא יכול להיות. אחרי ארוחת החג עם המשפחה ישבנו כולנו ולאחר מכן הוא הלך לישון. אני בעצמי ראיתי אותו לפנות בוקר .זה לא נתפס בכלל". 

לדברי האח, הקטין שיפר את התנהגותו לקראת הגיוס, לאחר שנעצר בעבר "על דברים שגרתיים - אני מכיר את אחי כל החיים שלי, הוא לא יתקרב לדבר כזה". האח הוסיף כי הקטין שקל לאחרונה להצטרף לפנימייה קדם צבאית: "הוא רוצה להיות לוחם ויודע מה המשמעויות של זה. ביום יום הוא משתפר. זה מאוד קשה לכל המשפחה, אנחנו מנסים לתמוך אחד בשני ומקווים שימצאו את האשם האמיתי", הוסיף.

משפחתו מכחישה את החשדות (עזרי עמרם)

"סבורים שיש טעות בזיהוי"

עו"ד יגאל גולדשטיין, פרקליטו של החשוד, הוסיף כי "המשטרה ביקשה הארכת מעצר של שמונה ימים וקיבלה שלושה. אנחנו סבורים שיש טעות בזיהוי של החשוד לאור הנסיבות, המקום, האירוע והזמן. אנחנו סבורים כי מי שעשה זאת הוא אדם הדומה לחשוד". 

הלילה עצרה משטרת מרחב השפלה את החשוד בקרבת ביתה של הנערה שנאנסה על פי החשד ביום חמישי האחרון. הנערה, תושבת העיר, הגישה ביום חמישי תלונה למשטרה בטענה שנאנסה על ידי גבר בזמן שיצאה לרכיבת בוקר על אופניים. על פי החשד, הנערה יצאה לרכיבה סמוך למקום מגוריה לפנות בוקר ועוכבה על ידי החשוד שהורה לה לרדת מאופניה, הפשיט אותה וביצע בה מעשים מגונים ואונס.

לפניות לכתב: AzriA@Ch2news.tv