נעצר חשוד באונס בת ה-15 מרחובות

המשטרה עצרה נער בן 17 בחשד שאנס את הבת ה-15 מרחובות. הנער נעצר במרחק שני רחובות מביתה של הנערה בעיר. על פי החשד, הוא תפס אותה בזמן שרכבה על אופניים, הורה לה לרדת מאופניה, הפשיט אותה וביצע בה את המעשים המיוחסים לו

נעצר חשוד באונס נערה בת 15 מרחובות: הלילה (ראשון) נעצר קטין בן 17, במרחק לא רב מביתה של הנערה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

משטרת מרחב השפלה עצרה את הנער, במרחק שני רחובות בלבד מביתה של הנערה בעיר. בשעה 9:00 הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

הנערה, תושבת העיר, הגישה ביום חמישי תלונה למשטרה, בטענה שנאנסה על ידי גבר בזמן שיצאה לרכיבת בוקר על אופניים. השוטרים פתחו בסריקות אחר החשוד.

על פי החשד, הנערה יצאה לרכיבה סמוך למקום מגוריה לפנות בוקר ועוכבה על ידי החשוד שהורה לה לרדת מאופניה, הפשיט אותה וביצע בה מעשים מגונים ואונס.

נערים חשודים ששכבו עם בת 13 והפיצו התיעוד

בתחילת השבוע דיווחנו כי משטרת מרחב לכיש חוקרת חשד לעבירות מין בקרב קטינים, שלפיו שבעה נערים בגילאי 14-16 קיימו יחסי מין עם חברתם לספסל הלימודים, בת 13.5, והפיצו סרטונים ותמונות עירום שלה.

הפרשה החלה כשאביה של הקטינה מצא תכתובות חשודות בטלפון הנייד של בתו. מזועזע, הוא מיהר אל תחנת המשטרה והגיש תלונה. בעקבות זאת, נפתחה חקירה בחשד לבעילה אסורה בהסכמה של קטינה מתחת לגיל 14 והפצת התמונות והסרטונים.

בשל גילה הצעיר, תושאלה הנערה על ידי חוקרת ילדים מטעם משרד העבודה ומסרה את גרסתה. במשטרה חושדים כי הנערים, שלומדים עם הקטינה, יצרו עמה קשר והפיצו את התמונות המיניות ברשתות חברתיות ברשת ובהודעות באפליקציית המסרים וואטסאפ.

במהלך החקירה קשרו עצמם החשודים למעשים והתברר כי קיימו יחסי מין עם הקטינה בחמישה מקרים שונים. בתום חקירתם שוחררו השבעה בתנאים מגבילים.