חשד לאונס נערה בת 15 ברחובות

המשטרה החלה בסריקות אחר גבר החשוד בביצוע מעשים מגונים ואונס של נערה בת 15, תושבת רחובות. על פי החשד, הוא תפס אותה בזמן שרכבה על אופניים, הורה לה לרדת מאופניה, הפשיט אותה וביצע בה את המעשים המיוחסים לו

אילוסטרציה (רויטרס)

חשד לאונס ברחובות: נערה בת 15, תושבת העיר, הגישה היום (חמישי) תלונה למשטרה בטענה שנאנסה על ידי גבר בזמן שיצאה לרכיבת בוקר על אופניים. השוטרים פתחו בסריקות אחר החשוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, הנערה יצאה לרכיבה סמוך למקום מגוריה לפנות בוקר ועוכבה על ידי החשוד שהורה לה לרדת מאופניה, הפשיט אותה וביצע בה מעשים מגונים ואונס. הנערה הגישה תלונה במשטרה, והמצוד אחר החשוד נמשך באזור.

נערים חשודים ששכבו עם בת 13 והפיצו התיעוד

בתחילת השבוע דיווחנו כי משטרת מרחב לכיש חוקרת חשד לעבירות מין בקרב קטינים, שלפיו שבעה נערים בגילאי 14-16 קיימו יחסי מין עם חברתם לספסל הלימודים, בת 13.5, והפיצו סרטונים ותמונות עירום שלה.

הפרשה החלה כשאביה של הקטינה מצא תכתובות חשודות בטלפון הנייד של בתו. מזועזע, הוא מיהר אל תחנת המשטרה והגיש תלונה. בעקבות זאת, נפתחה חקירה בחשד לבעילה אסורה בהסכמה של קטינה מתחת לגיל 14 והפצת התמונות והסרטונים.

בשל גילה הצעיר, תושאלה הנערה על ידי חוקרת ילדים מטעם משרד העבודה ומסרה את גרסתה. במשטרה חושדים כי הנערים, שלומדים עם הקטינה, יצרו עמה קשר והפיצו את התמונות המיניות ברשתות חברתיות ברשת ובהודעות באפליקציית המסרים וואטסאפ.

במהלך החקירה קשרו עצמם החשודים למעשים והתברר כי קיימו יחסי מין עם הקטינה בחמישה מקרים שונים. בתום חקירתם שוחררו השבעה בתנאים מגבילים.