החיסול בנתניה: המשטרה עצרה שני חשודים

פרסום ראשון: שעות אחרי שמטען התפוצץ ברכבו של עבריין בנתניה וגרם למותו של צעיר המוכר למשטרה, עצרה המשטרה שני גברים בשנות ה-20 לחייהם בחשד למעורבות באירוע. השניים הועברו לחקירה במשרדי להב 433

שני חשודים במעורבות בפיצוץ נעצרו (חדר מצ"ב, יעקב מנוסה)

פרסום ראשון: בלשי היחידה הארצית לחקירת פשיעה חמורה ובינלאומית במשטרה (להב 433) עצרו שני גברים בשנות העשרים לחייהם בחשד למעורבות בפיצוץ הרכב שאירע אמש (שלישי) בשעות הצהריים בנתניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשודים שנעצרו נחקרים בידי המשטרה במשרדי החקירות של יחידת להב 433 בלוד בנוגע למעורבותם באירוע. בפיצוץ נהרג עבריין בשנות העשרים לחייו המוכר למשטרה לאחר שמטען חבלה שהוטמן ברכבו התפוצץ בעת שנסע ברחוב אהרון אהרונסון בעיר.

צוותים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע קבעו את מותו של הנהג במקום. המשטרה בודקת את החשד כי ההרוג לא היה היעד לחיסול, אלא אדם שעבד עבורו. עדי ראייה סיפרו כי הפיצוץ אירע בזמן שהרכב חצה בנסיעה את הרחוב וכתוצאה עלתה המכונית באש.

"במרכז הכביש עמד רכב פרטי שעלה באש, ובתוכו נלכד גבר", סיפר אדי ורשילבסקי, פרמדיק מד"א שהגיע לזירה. "מיד עם סיום פעולות הכיבוי, התקרבנו לרכב והבחנו בגבר שנהרג במקום".

זירת החיסול בנתניה, אתמול (דובר מד"א)


ניסיון החיסול הקודם בנתניה אירע בחודש מרס האחרון, אז ניסו עבריינים לפגוע באייל סופר, תושב העיר בן 40, הנחשב מקורב למשפחת הפשע קראג'ה.

מחקירת המקרה עלה אז, כי בזמן שסופר נסע ברחוב פנקס בעיר, אירע פיצוץ במכוניתו. הוא נפגע בפלג גופו העליון ונזקק לטיפול רפואי.