חשד לחיסול בנתניה: גבר נהרג בפיצוץ מכוניתו

אדם המוכר למשטרה נהרג בפיצוץ מטען חבלה שהוטמן למכוניתו ברחוב אהרונסון בנתניה. צוותים של מד"א קבעו את מותו של האיש במקום. נבדק החשד שההרוג לא היה היעד לחיסול, אלא אדם שעבד עבורו

חשד לחיסול פלילי בנתניה: עבריין מוכר למשטרה נהרג בפיצוץ מטען חבלה שהוטמן ברכבו בעת שנסע ברחוב אהרון אהרונסון בעיר. צוותים של מד"א שהוזעקו לזירה קבעו את מותו של הנהג במקום. המשטרה פתחה בחקירה, נבדק החשד שההרוג לא היה היעד לחיסול, אלא אדם שעבד עבורו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עדי ראייה סיפרו שהפיצוץ אירע בזמן שהרכב חצה בנסיעה את הרחוב וכתוצאה עלתה המכונית באש. חובשים של מד"א שהוזעקו למקום קבעו את מותו של נהג הרכב.

"במרכז הכביש עמד רכב פרטי שעלה באש, ובתוכו נלכד גבר", סיפר אדי ורשילבסקי, פרמדיק מד"א שהגיע לזירה. "מיד עם סיום פעולות הכיבוי, התקרבנו לרכב והבחנו בגבר שנהרג במקום".

יעד החיסול: עבריין מוכר. הרכב הבוער (יעקב מנוסה, חדר מצ"ב)

יעד החיסול הוא עבריין המוכר למשטרה וכעת נבדק האם ברכב היה אדם נוסף שהצליח להימלט. כוחות גדולים של משטרה עורכים סריקות ברחבי העיר בניסיון לאתר את האחראים למעשה. לזירת האירוע הגיעו גם השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ', ומפקד המרחב תת-ניצב קובי שבתאי.

זירת החיסול בנתניה, היום (דוברות מד"א)

ניסיון החיסול האחרון בנתניה אירע בחודש מרס האחרון, אז ניסו עבריינים לפגוע באייל סופר, תושב העיר בן 40, הנחשב מקורב למשפחת הפשע קראג'ה.

מחקירה ראשונית של המקרה עלה אז, כי בזמן שנסע ברחוב פנקס בעיר, אירע פיצוץ במכוניתו של סופר. הוא נפגע בפלג גופו העליון ונזקק לטיפול רפואי.