החשד להתעללות בגן בשפלה: הפגנה מול בית הגננת

יום לאחר חשיפת התיעוד שבו נראית לכאורה גננת מוכרת ממוסד חינוכי בשפלה כשהיא גוררת ילד בשיערותיו ותוקפת ילדים אחרים, הפגינו הורים מחוץ לביתה של החשודה וקראו קריאות למיצוי הדין עמה. פרקליטיה ממשיכים לטעון כי לא נפל כל פגם בהתנהלותה

עשרות הורים זועמים הפגינו הערב (שלישי) מול ביתה של הגננת מהשפלה, שתועדה מתעללת לכאורה בילדי הגן. המפגינים הניפו שלטים בגנותה וקראו לה להודות במעשים ולפרוש מתפקידה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המוחים, רובם הורים לתלמידים הלומדים בגן, הגיעו אל ביתה של אשת החינוך והחלו לקרוא למיצוי הדין מולה. כמה מהם אף הניפו שלטים שבהם נכתב "די להתעללות" ו-"הגן ייסגר".

הפרשה נחשפה אתמול, לאחר שהורים לילד בן שנתיים הלומד בגן הילדים התלוננו במשטרה כי הגננת התעללה בבנם ונקטה נגדו אלימות פיזית. את טענותיהם גיבו ההורים בתיעוד מצלמות האבטחה של הגן, שבו נראית הגננת החשודה כשהיא אוחזת את בנם משיערות ראשו וגוררת אותו על הרצפה.

חשדם של ההורים התעורר משהבחינו בקרחות קטנות על ראשו של בנם. לאחר שבדיקות רפואיות שעבר גילו כי הילד אינו סובל ממחלה כלשהי, החלו ההורים לחשוד בהתנהלות בלתי תקינה בגן שבו הוא לומד. הם פנו לגננת בדרישה לצפות במצלמות האבטחה שבגן, ואז נחשפו למעשיה הקשים.

בעקבות התלונה עצרה המשטרה את הגננת, אך לאחר מכן זו שוחררה למעצר בית למשך חמישה ימים. פרקליטתה, עו"ד טלי גוטליב, טוענת כי בהתנהלותה של מרשתה אין כל דופי. "מדובר בגננת ותיקה, מסורה ומוכרת בעירה", אמרה עורכת הדין. "ההורים 'נלחמים' האחד בשני כדי לזכות בחינוך שהיא מעניקה. להבנתנו, הפעוט המדובר סובל מבעיות רפואיות ולא מאלימות שהופעלה לכאורה נגדו".