נעצר איתי מנצור, החשוד בניסיון רצח בדריסה

לפני כחודש נדרס אדם ברחוב פופל בראשון לציון והחשוד ברח מהזירה. החקירה העלתה חשד כי לא מדובר בתאונת "פגע וברח" אלא בניסיון דריסה מכוון. לאחר מאמצים משטרתיים אותר החשוד, איתי מנצור, בדירת מסתור ויובא בהמשך לדיון בהארכת מעצרו

נעצר. איתי מנצור (משטרת ישראל)

החשוד שנמלט מהזירה נעצר בחשד לניסיון חיסול: לפני כחודש נפצע אדם אנושות בתאונה בראשון לציון, ולאחר מכן התעורר החשש כי לא מדובר בתאונה רגילה אלא בניסיון חיסול. המשטרה פתחה בשבוע שעבר במצוד אחר החשוד איתי מנצור בן ה-30, והבוקר (שלישי) הוא אותר בדירת מסתור במושב חצב בשפלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"בפעילות בילוש מאומצת של תחנת משטרת ראשון לציון ולאחר מצוד של מספר שבועות נעצר לפנות בוקר איתי מנצור", נמסר מהמשטרה. כמו כן ביקש צוות החקירה להודות לאזרחים ששיתפו את תמונת החשוד וסייעו בחיפושים.

החשוד הובא לתחנה לחקירה ובהמשך היום יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון.

האירוע התרחש ב-8 בספטמבר, כאשר דווח על תאונת "פגע וברח" ברחוב פופל בראשון לציון. עדי ראייה סיפרו לאחר מכן כי ראו את החשוד מנצור מתווכח עם אדם אחר. אז, לפי החשד, נכנס מנצור לתוך רכב וניסה לדרוס את האדם השני. 

האיש נפצע אנושות ומאז הוא מאושפז בבית החולים. מנצור עצמו נמלט מהזירה. במשטרה עצרו בסוף השבוע האחרון אדם נוסף, שלפי החשד היה עם מנצור בתוך ברכב בזמן האירוע. המשטרה ביקשה מהציבור עזרה באיתור מנצור, שלבסוף נעצר בדירת המסתור.

במקרה נוסף נעצר אמש צעיר כבן 28, גם הוא תושב ראשון לציון, החשוד כנהג המשאית בתאונת הפגע וברח אתמול בכביש 73 סמוך לקיבוץ שריד. על פי החשד, הנהג פגע בהולך רגל, פצע אותו בינוני ואחר כך נמלט והפקיר אותו. הצעיר יובא הבוקר לבית משפט השלום בנצרת לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו

אלון שני השתתף בהכנת הידיעה.