המשטרה עצרה ראש ארגון פשע במרכז

היחידה הארצית לחקירת פשיעה חמורה ובינלאומית עצרה היום ראש ארגון פשע מוכר מאזור המרכז. אין זו הפעם הראשונה שהוא נעצר, רק לפני כשנה הוא נחשד במעורבות בניסיון חיסול כפול. פרקליטו: "המשטרה מנסה לייצר כותרות"

ראש ארגון הפשע, ארכיון (חדשות 2)

המשטרה מגבירה את פעילותה נגד בכירי עולם הפשע בישראל: היחידה הארצית לחקירת פשיעה בינלאומית (היאחב"ל) עצרה היום ראש ארגון פשע הפועל באזור המרכז יחד עם שלושה מאנשיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אין זו הפעם הראשונה שבה האיש, המוכר היטב למשטרה, מבלה את ימיו מאחורי סורג ובריח: בשנה שעברה הוא נעצר בחשד למעורבות בחיסול כפול שאירע באזור המרכז, אך שוחרר לאחר מספר ימים מחוסר ריאיות.

פרקליטו סירב להתייחס באופן ישיר לחשדות שהביאו את המשטרה לעצור אותו, אך טען כי הסיבה לכך היא יחסי ציבור שאותם מחפשת המשטרה. "הם יודעים שכשעוצרים את מרשי זה עושה כותרת יפה", אמר עורך הדין לחדשות 2.

המעצר בוצע לאחר שעל פי החשד, אנשיו של ראש ארגון הפשע סחטו ירקן מאזור השרון שלווה כסף בשוק האפור. תחילה, נבדקו החשדות בחקירה סמויה במשטרת כפר סבא, ולאחר מכן החקירה הועברה ל-433.

ראש ארגון הפשע וכמה בכירים מארגונו נעצרו, כאשר אחד מהם השתחרר מהכלא רק באחרונה. "זה קשקוש", אמר ג', אחד מאנשי הארגון, לחדשות 2 Online. "למשטרה נוח להתרחק מהכותרות המבישות והמביכות של הניצבים שלה. בגלל זה היא חוקרה ועוצרת כל בן אדם ומדביקה לו כותרת של ראש ארגון פשע. איזה פרצוף יש לניצבים האלה לעמוד מולנו?".