המנהל החשוד מגיב: "המורות מנסות לנקום"

מנהל בית הספר מאזור המרכז החשוד כי הטריד מינית מורות שהיו כפופות לו מגיב לראשונה לטענות. לדבריו, כל המתלוננות הועזבו ומדובר בפעולת נקם. פרקליטו: "התלונה המקורית נבדקה ונסגרה בעבר". מעצרו הוארך בשלושה ימים

אל בית משפט השלום בראשון לציון הובל אחר הצהריים (רביעי) מנהל בית הספר מאזור המרכז, החשוד כי הטריד מינית כמה מורות שהיו כפופות לו. במהלך הדיון בהארכת מעצרו דחה המנהל את טענות המשטרה והכחיש כי ניצל לרעה את מרותו. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בתשעה ימים, אך בית המשפט אישר שלושה ימים בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכניסה לדיון הטעון אמר מנהל בית הספר, גבר בשנות ה-50 לחייו מאזור השרון, כי "מדובר בנקמה, כל המתלוננות הועזבו מבית הספר בעבר". בת זוגו שליוותה אותו לדיון עדכנה אותו כי "הכל בסדר בבית הספר".

פרקליטו של המנהל, עו"ד ניל סיימון מהסניגוריה הציבורית, אמר במהלך הדיון כי "הקלות שבה עוצרים מנהל בית ספר לא תיאמן". לדבריו, "המשטרה לא הצליחה למרות יכולתיה הרבות לבדוק שהתלונה המקורית נבדקה כבר בעבר ואף נסגרה".

בת זוגו של המנהל, היום (חדשות 2)

הפרשה נחשפה לאחר שלפני כחודש הוגשה תלונה לתחנת המשטרה לפיה המנהל הוותיק נהג להטריד מורות, להתעמר בהן ולהשפיל אותן. המתלוננות טענה כי מדובר במסכת אירועים שנמשכה שנים, וכי האירוע הראשון אירע לפני שמונה שנים והתנהגות דומה נמשכה עד לימים אלו.

מאז הגשת התלונה נחקרו שתי מורות נוספות שעבדו בשנים האחרונות בצמוד למנהל, ששרטטו תמונה מדאיגה של מערכת היחסים בבית הספר. בחקירתן טענו כי המנהל איים עליהן שאם לא יקיימו עמו יחסי מין הוא יפעל על מנת לפגוע בהן במישור המקצועי. הוא ממשיך להכחיש את הטענות בתוקף.