חשד לרצח בקריית אתא: בן 61 נדקר למוות

גבר נמצא עם סימני דקירה רבים על גופו בבית ברחוב העצמאות בקריית אתא. אשתו הזעיקה את המשטרה שפתחה במצוד אחר בנו בן ה-30. כעבור מספר שעות נתפס הבן, בעל עבר פסיכיאטרי, בחשד כי רצח את אביו בדקירות סכין

חשד לרצח בקריות: גופת גבר בן 61 נמצאה הערב (שלישי) בדירה ברחוב העצמאות בקריית אתא. אשתו של הגבר שנדקר מצאה אותו עם סימני דקירה על גופו והזעיקה את המשטרה ואת מד"א.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת ‎ 

צוותי טיפול נמרץ של מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו של הגבר שנמצא דקור בגופו, ככל הנראה מזה זמן רב. המשטרה פתחה במהלך הלילה בחיפושים אחר בנו של המנוח, בן 30, בחשד שביצע את המעשה. כעבור מספר שעות נעצר הבן, בעל עבר פסיכאטרי ונלקח לחקירה.

"הם נראו כמו משפחה נהדרת", סיפרה אחת מהשכנות בבניין המגורים שבו אירע הרצח. "המשפחה הכי טובה בבניין. לא שמעו ולא ראו אותם".

כוחות משטרה ומד"א בזירה, אמש (חדשות 2)

מחקירה ראשונית עלה כי הבן החשוד גנב את מכונית המשפחה ונמלט לאחר ביצוע המעשה מהמקום. בני משפחתו של הנרצח סיפרו לחוקרי המשטרה שהבן בעל עבר פסיכאטרי היה מאושפז בעבר בבית החולים שער מנשה. בחודש ביולי האחרון הוא אף נשפט בנוגע לגניבת מכונית המשפחה.

בני המשפחה טענו אז בפני בית משפט השלום בקריות כי הבן מסוכן. המשטרה ביקשה להשאירו במעצר אך השופט בהתבסס בין היתר על חוות דעת גורמי רווחה, החליט לשחררו למעצר בית בן 90 יום בבית הוריו בקריות.