חשד: נערים תקפו מינית בת 14 בהסעה מבית הספר

שני נערים בני 15 ו-16 נעצרו בחשד שביצעו מעשה סדום בנערה במהלך ההסעה לביתם מהמוסד החינוכי שבו הם לומדים. בית הספר דיווח למשטרה על המקרה וזו פתחה בחקירה. עורכת דינו של אחד הנערים: "היות וקיימת שאלה באשר לפליליות המעשה, יש לנקוט במשנה זהירות בפרסום"

אילוסטרציה (רויטרס)

שני נערים נעצרו אתמול בחשד שתקפו מינית בת 14, שלומדת עמם בתיכון באזור השפלה, בהסעה חזרה מבית הספר. בית המשפט האריך היום (שלישי) את מעצרם עד יום חמישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

על פי החשד, הנערים - בני 15 ו-16 - ביצעו מעשה סדום בכוח ומעשים מגונים ללא הסכמה בנערה, בעת שהיו בהסעה בדרך חזרה לעירם. בית הספר דיווח על המקרה למשטרה, שפתחה בחקירה.

ממצאי החקירה הראשונית העלו כי במקרה היו מעורבים נערים נוספים, שבמהלך הנסיעה לעירם כפו על הנערה לבצע מעשים מיניים. גם הנערים הנוספים המעורבים צפויים להיעצר בהמשך.

"מקרים דומים בעבר הוכחו כלא פליליים"

שני הנערים שנעצרו מכחישים את החשדות המיוחסים להם, אך בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרם עד מחרתיים. עו"ד קטי צווטקוב, המייצגת את אחד הנערים מטעם הסניגוריה הציבורית, אמרה כי "פרטי המקרה טרם התבררו, והמשטרה עדיין חוקרת את נסיבות האירוע. הנער, כלפיו הופנה החשד, הינו תלמיד בית ספר, שגילו כגיל הנערה לערך".

לדברי הפרקליטה, "היות וקיימת שאלה באשר לפליליות המעשה, יש לנקוט במשנה זהירות בפרסום הפרשה. יש לזכור, כי קיימים מקרים דומים, שבעבר זכו לסיקור תקשורתי נרחב, אך התברר בדיעבד כי המעורבים שוחררו משום שהוכח כי לא היה במעשיהם משום עבירה פלילית. הנערים הללו מתמודדים עד היום עם נזקים כבירים כתוצאה מההד התקשורתי בעניינם".