פרקליטי בן אליעזר: "מצבו הבריאותי הידרדר"

פרקליטיו של השר לשעבר, החשוד בקבלת שוחד בסך מאות אלפי דולרים, פנו ליועץ המשפטי לממשלה וביקשו להגיע איתו להסדר מהיר בשל הידרדרות חמורה במצבו. מקורביו: הוא עבר בחודשים האחרונים שני צנתורים. פרקליט המדינה צפוי להתייחס לסוגייה אחרי יום הכיפורים

"בריאותו מידרדרת". בן אליעזר (AP)

פרקליטיו של השר לשעבר בנימין בן אליעזר, החשוד בקבלת שוחד בסך מאות אלפי דולרים מאנשי עסקים, פנו בפנייה חריגה ליועץ המשפטי לממשלה יהודה ויינשטיין וביקשו להגיע איתו בהקדם להסדר טיעון - זאת בשל הידרדרות חמורה במצבו הבריאותי .

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מקורביו של בן אליעזר אומרים כי הוא עבר בחודשים האחרונים שני צנתורים, האחרון שביניהם לפני 10 ימים. היועץ המשפטי לממשלה העביר מייד את הפנייה לפרקליט המדינה שי ניצן, שמתכוון להתייחס אליה בהקדם - מייד לאחר יום הכיפורים.

המשטרה בינתיים עוד לא סיימה את החקירה ובנו של השר לשעבר עבר חיקור דין בארה"ב. דוברו של בן אליעזר, משה רונן, ביקש שלא להתייחס לדברים.

בחודש יוני האחרון התפוצצה הפרשה כשהשר לשעבר זומן לחקירה באזהרה במשרדי להב 433 בחשד שקיבל בניגוד לחוק כספים למימון רכישת ביתו ביפו מאיש העסקים אברהם נניקשווילי. בן אליעזר טען בחקירתו אז כי מדובר בכספים שבנו העביר לו כדי שישמור אותם בכספת עד שיקנה דירה. בעקבות החקירה, פרש בן אליעזר מהבחירות לנשיאות.