האם תלונה שנסגרה איימה לצוף שוב?

לפני כחמש שנים התלוננה אישה במח"ש נגד ניצב פריינטי בעקבות תלונה שהוא הגיש נגדה במשטרה. התלונה נסגרה בעילה של "אין עבירה" לאחר שנמצא כי המתלוננת אינה אמינה. לפני כחודש החלה האישה להציף את הסיפור מחדש, ולהערכת קצין משטרה בכיר אפשר שהדבר נודע לפריינטי

התלונה איימה לצוף שוב? פריינטי (משטרת ישראל)

למה התכוון ניצב יוסי פריינטי כשאמר אתמול שהוא "לא מוכן לקחת חלק במשחק המלוכלך", כדבריו, המלווה את ההתמודדות על תפקיד מפכ"ל המשטרה הבא, ולכן החליט לפרוש?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפני כחמש שנים, כך מתברר, התלוננה אישה במחלקה לחקירות שוטרים נגד ניצב פריינטי בעקבות תלונה שהוא הגיש נגדה במשטרה. תלונת האישה נסגרה בעילה של "אין עבירה", מבלי שנפתחה כלל חקירה ומבלי שפריינטי עצמו נחקר, זאת לאחר שהתברר כי האישה סותרת את עצמה ונמצא כי היא אינה אמינה.

לפני כחודש החלה האישה הזו להציף את הסיפור הזה אצל כמה גורמים, ולהערכת קצין משטרה בכיר אפשר שהדבר נודע לפריינטי ולכך התכוון כשאמר את הדברים בגין המירוץ לתפקיד המפכ"ל.

בתוך כך, החליט מפכ"ל המשטרה רב ניצב יוחנן דנינו לזמן כינוס מיוחד מחרתיים במודיעין, של כל קציני המשטרה מדרגת ניצב משנה ומעלה, לשיחה על המצב הקשה שאליו נקלעה המשטרה וכיצד נחלצים ממנו.