חשד: הפועל שנפל מבניין בפ"ת נרצח על רקע לאומני

במשטרה בודקים חשד שלפיו נתנאל ערמי, שנפל אל מותו לפני כשבועיים מהקומה ה-11 באתר בנייה במהלך עבודות באמצעות סנפלינג, לא נהרג בתאונה אלא נרצח בידי ערבים. משפחתו זועמת: "מרגישים שאף אחד לא מעדכן אותנו"

נתנאל ערמי ז"ל (באדיבות המשפחה)

חשד לרצח באתר בנייה בפתח תקווה: לפני כשבועיים נפל נתנאל רואי ערמי אל מותו במהלך עבודות סנפלינג בבניין רב קומות שנמצא בבנייה. בתחילה דווח כי מדובר בתאונת עבודה, אך ממצאים שנמצאו בזירה העלו חשד כי מדובר ברצח. במשטרה בודקים כעת האם הרקע לאירוע הוא לאומני והאם ערמי נרצח על ידי ערבים. בשלב זה טרם נעצרו חשודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ערמי, פועל בניין בן 27 ממושב אחיעזר, עסק בחיזוק ברגים בממ"ד בקומה ה-11 ונתלה באמצעות כבלי הסנפלינג בין שמיים וארץ. חברו שעבד עמו סיפר כי לאחר שסיים את עבודתו וקיפל את כליו, ירד לרכבו על מנת להמתין לערמי. לדבריו, ערמי אמר לו כי עליו לחזק עוד שניים-שלושה ברגים בפתחי האוורור של הממ"ד. 

לאחר מספר דקות שב החבר על מנת לבדוק האם ערמי סיים את עבודתו, וכשחזר מצא אותו על הקרקע ללא רוח חיים. צוותי מד"א שהוזעקו למקום החלו בביצוע החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותו. לאחר שהתעורר החשד כי מדובר ברצח, הוקם במרחב שרון צוות חקירה מיוחד שבוחן את נסיבות מותו של ערמי.

זירת המוות (אביאל כהן)

אמו של ערמי: "הוא נרצח, זו לא הייתה תאונה"

"אנחנו מרגישים שאף לא מעדכן אותנו", טענה מרים ערמי, אמו של נתנאל ז"ל, בשיחה עם חדשות 2 Online. "אחרי שלחצנו הגיע אלינו חוקר במהלך השבעה, הוא לא נתן לנו שום תשובות. אדם נופל אל מותו, יש חשדות ושמדובר ברצח ואותנו לא מעדכנים בכלום". 

משפחתו של ערמי זועמת על התנהלות המשטרה מאז האירוע: "אם יגידו שלא מדובר ברצח, אנחנו נגיד שזה טיוח, זה פשוט שקר וכזב". אמו של ערמי בטוחה כי לא מדובר בתאונת עבודה: "הוא נרצח, בזה אין ספק. אחרי שראינו את הדיווחים באינטרנט על הנפילה מגובה, שלחתי את בני לזירה לחפש את אחיו והוא שמע מהאנשים שם את כל הפרטים. חוץ מזה ומהכתבות באינטרנט, אין לנו מושג מה קורה".