חשד: סחרו בנשים לזנות במסווה של עסק לתיירות מרפא

לאחר חקירה ממושכת וסמויה, עצרה המשטרה שני גברים מחולון ובת ים בחשד שהעסיקו נשים בזנות. על פי החשד, הם הכניסו את הנשים לארץ במסווה של תיירות מרפא, והתחלקו עמן ברווחים משירותי המין שהעניקו

הנשים שהוכנסו לארץ הועסקו בזנות. אילוסטר (רויטרס)

חשד שסחרו בנשים במסווה של תיירות מרפא: לאחר חקירה סמויה וממושכת עצרו אמש (ראשון) בלשי היחידה המרכזית במחוז מרכז של המשטרה שני גברים תושבי חולון ובת-ים בשנות ה-40 לחייהם, בחשד שהעסיקו נשים מאוקראינה ורוסיה במתן שירותי ליווי, לאחר שהכניסו אותן לישראל במסווה של תיירות מרפא בארץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בלשי הימ"ר וחוקרי מפלג תשאול ערכו אתמול בלילה פעילות מבויימת בדירה בתל אביב, שבמהלכה הזמינו משני החשודים שירותי זנות. כאשר הגיעו אל הדירה שלוש מהנשים, שאלו אותן השוטרים שהתחזו ללקוחות שאלות על מעשיהן ועל מקורן - ולאחר שבוצע התשלום, הם הציגו את תעודות השוטרים שלהם והנשים עוכבו.

במקביל, נעצרו שני החשודים. במשטרה בודקים כעת כמה נשים הופעלו על ידי אותם חשודים בסרסרות שנעצרו.  

החקירה הסמויה נפתחה בתחילת השנה, כשלישראל הגיעו שתי נשים מאוקראינה שעוררו חשד בבדיקת ביקורת הגבולות. בחקירתן ציינו השתיים כי הגיעו לטיפול רפואי בעור בבית חולים בישראל, ואף נקבו בשם אותנטי של חברת תיירות מרפא ובמספר טלפון של איש קשר.

החשד: התחלקו ברווחים עם הנשים שהועסקו בזנות

במהלך החקירה הסמויה עלה חשד כי שני החשודים עסקו באיתור נשים צעירות באוקראינה ורוסיה והציעו להן לעבוד בזנות בארץ. השניים ביקשו מהנשים לשלוח תמונות ולהגדיר את תחומי העיסוק במין בהם יסכימו לעסוק בארץ. עוד על פי החשד, אנשי קשר ברוסיה ובאוקראינה סייעו לחשודים באיתור הנשים.

המשטה חושדת שהנשים השתתפו בעלות מחצית ממחיר כרטיס הטיסה לישראל, וכי את החצי השני שילמו שני החשודים. בחקירה עלה חשד כי החשודים היו גובים 700 שקלים עבור שעה של מתן שירותי מין, כאשר הסכום היה מתחלק חצי-חצי בין החשודים לבין האישה.

עוד עלה חשד כי השניים מפעילים אתר אינטרנט, שבו הופיעו תמונות הנשים והשירותים אותן הן מסכימות להעניק. "הבנות של הסוכנות הן סקסיות, מדהימות ומספקות לכל אחד את הפנטזיות הפרטיות שלו בצורה הטובה ביותר שרק אפשר", נכתב בחלון הכניסה לאתר המספק את השירות.

"הבנות נבחרו בקפידה ומשקפות את שלל החוויות המרגשות שניתן למצוא בתל אביב. אם אתה מחפש לחוות את אותן חוויות כשבחורה מדהימה לצדך, כל שעליך לעשות הוא להרים טלפון ולצאת לחגוג", נכתב בנוסף.

החשודים יובאו היום להארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון, בעוד הנשים שעוכבו הועברו למעון לנשים חוסות.