חשד לאונס: "תבואו להציל אותי"

למוקד 100 הגיעה שיחת טלפון מאישה שחשדה כי סוממה ונאנסה, אך לא ידעה היכן היא נמצאת. בסיוע המוקדנית הצליחה המשטרה לאתר את מיקומה ועצרה חשוד בן 40 שהכיר את המתלוננת באמצעות שדכנים. המתלוננת סיפרה כי לאחר שסירבה למגע מיני עם הגבר, הוא הציע לה שתייה ולאחר מכן התעוררה כשהיא מרגישה שבוצע בה מעשה מיני

אילוסטרציה (רויטרס)

משטרת פתח תקווה עצרה לפנות בוקר (שני) גבר בן 40 בחשד שסימם ואנס אישה שהכיר באמצעות שידוך. כוחות המשטרה הגיעו לביתו של החשוד לאחר שהמתלוננת התעוררה, התקשרה למוקד 100 וביקשה שיסייעו לה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"תבואו להציל אותי, אני צריכה עזרה", לחשה האישה למוקדנית. לדברי המוקדנית, האישה ביקשה עזרה אך לא ידעה לומר היכן היא נמצאת. בשלב זה החלה המוקדנית להנחות אותה למצוא סימני זיהוי למקום הימצאותה, ולאחר שהצליחה - משטרת פתח תקווה נשלחה למקום.

השוטרים שהגיעו למקום חילצו את האישה, עצרו את הגבר ופתחו בחקירה. לדברי המתלוננת, היא נפגשה עם הגבר לאחר שהכירו באמצעות זוג שדכנים מבני ברק. כשהגיעה לביתו הוא ניסה לקיים עמה מגע מיני ולאחר שסירבה הציע לה שתייה. משלב זה, כך היא מספרת, אינה זוכרת דבר. לדבריה, התעוררה כשהיא עירומה והרגישה כי בוצע בה מעשה מיני ללא הסכמתה.

בחיפוש בדירתו של החשוד נתפסו בקבוקונים שונים שנשלחו למעבדה לבדוק האם הכילו סם אונס. בחקירתו הכחיש החשוד כי קיים מגע מיני עם המתלוננת.

"הכל שקר, לא ראיתי אותה בעירום בכלל", אמר החשוד בדיון להארכת מעצרו. "לא הגעתי לכדי הנאה, נתתי לה את החדר לישון, שעה של נעימות לחלוטין". במשטרה ביקשו להאריך את מעצרו של החשוד בשבעה ימים אך בית המשפט החליט להאריך את מעצרו עד ליום רביעי. במשטרה הבהירו כי זוג השדכנים שהכיר בין השניים אינו חשוד בדבר.