גרסת הנהג: "ראה שמסייעים לפצועים - ונסע"

אחרי שהסגיר את עצמו למשטרה בתום שעות, מסר הנהג החשוד במעורבות ב"פגע וברח" את גרסתו. "הקטנוע עקף אותו במהירות, הוא חטף מכה והתעורר בשולי הדרך", סיפר עורך דינו. "הוא רצה לפנות את עצמו לבית החולים אבל ראה שהוא באפיסת כוחות ועצר בבית משפחתו". בתאונה נפצעו שני רוכבי אופנוע במצב בינוני- קשה וקל

שעות לאחר תאונת הפגע וברח ואחרי שהסגיר את עצמו למשטרה, מסר הנהג החשוד את גרסתו לחוקרים. "הוא ראה שמסייעים לשני האופנוענים שנפצעו, אז הוא פינה את עצמו לבית החולים", שטח עורך דינו את גרסתו. "הוא דאג שרוכבי האופנוע מטופלים - ורק אז טיפל בעצמו". בתאונה נפצע אחד הרוכבים באורח בינוני-קשה, השני באורח קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"היום לפנות בוקר נסע הנהג בכביש החוף מכיוון צפון לדרום בין תחנת הכוח של חדרה לגבעת אולגה, בבת אחת עקף אותו קטנוע במהירות. הנהג ניסה לבלום בלימת חירום כדי לא להתנגש באופנוע שחתך אותו - ונכנס לנתיבו", טען סנגורו של הנהג, עו"ד נחמי פיינבלט.

"הוא בלם בלימת חירום, הוא חטף מכה חזקה בראשו, איבד את ההכרה למספר רגעים, ומצא את עצמו מתעורר בשולי הדרך. כשהתעורר, הוא חיפש את רוכבי הקטנוע וגילה שאנשים מסייעים להם ופינה את עצמו לטיפול בבית החולים", ציין פרקליטו של הנהג.

עוד הוסיף כי בדרך לבית החולים, הגיע הנהג למצב של אפיסת כוחות ועצר בבית משפחה רחוקה בגבעת אולגה, שם לן מספר שעות. "בבוקר, באופן עצמאי, הוא דיווח על התאונה. הוא ראה ודאג שרוכבי האופנוע מטופלים ורק אז טיפל בעצמו".

"דקות לפני שהשוטרים יצאו לדרך הנהג הופיע"

סנ"צ אלברט אסרף, מפקד משטרת תנועה ארצית חוף, סיפר כי הזירה בה התרחשה התאונה הייתה מורכבת מאוד לחקירה, אך עם זאת - הצליחו החוקרים לאסוף די פרטים שהיו מובילים בסופו של דבר לאיתור הרכב הפוגע. "אספנו את החלקים הראשונים מהזירה ולמדנו לזהות באיזה רכב מדובר", ציין. "כשהשעות נקפו, ידענו לזהות פרטים מדויקים לגבי סוג וצבע הרכב ואספנו ממצאים בעזרת מצלמות ואמצעים סלולריים".

הרכב פגע בשני רוכבי אופנוע. ארכיון (חדשות 2)


"בשלב מסוים קיבלנו מידע על מקום הימצאות הרכב מאזרחית, והתחלנו לצמצם טווח לכיוון בדיקת המידע", הוסיף סנ"צ אסרף. לדבריו, דקות לפני שהשוטרים יצאו אל עבר הרכב הפוגע התייצב הנהג במשטרה. "הוא הגיע עם אביו לתחנת המשטרה והסגיר את עצמו", סיפר קצין המשטרה. "הוא מסר את גרסתו לחוקרים, הוא לא מכחיש את מעורבותו והוא משתף פעולה.

בתאונה נפצעו שני רוכבי אופנוע - אחד באורח בינוני-קשה ואחד קל. הם פונו לקבלת טיפול בבית החולים "הלל יפה" בחדרה.