ה"פגע וברח": הנהג הנמלט הסגיר את עצמו

המצוד אחר הנהג הפוגע הסתיים: החשוד בתאונת ה"פגע וברח" שאירעה בכביש מס' 2, הסגיר את עצמו לתחנת המשטרה. בתאונות נוספות שאירעו הבוקר נהרג רוכב אופניים כבן 30 בכביש 4, ובשולי כביש 5 נמצא רוכב אופניים כשהוא פצוע קשה‎

ארכיון (זק"א)

נעצר הנהג הנמלט: הנהג החשוד בדריסת שני רוכבי הקטנוע הבוקר (שבת) בכביש מס' 2, הסגיר את עצמו שעות ספורות לאחר תאונת הדרכים. על פי החשד, הנהג שגרם לפציעתו הבינונית עד קשה של רוכב אחד ופציעתו הקלה של נהג אחר נמלט מזירת התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התאונה התרחשה סמוך לשעה שש בבוקר, דרומית למחלף אולגה, בכביש מס' 2 לכיוון דרום. באגף התנועה הוקם צוות חקירה מיוחד במטרה לאתר את הנהג החשוד במהרה ולמצות עמו את הדין. בעקבות ביצוע פעולות מודיעיניות וחקירתיות ובעקבות קבלת סיוע משמעותי מאוד מהציבור, הגיעו החוקרים לזהותו של הנהג הפוגע ולפרטי מכוניתו.

צוות החקירה הודיע כי הוא מחפש אחר מכונית יונדאי אקסנט לבנה, עם נזק כבד בדופן הימני הקדמי, וכעבור זמן קצר הסגיר את עצמו הנהג החשוד. לאחר שהבין כי הטבעת מתהדקת סביבו, הגיע החשוד לתחנת משטרת חדרה עם מכוניתו. במשטרה מבקשים להודות לציבור על הסיוע.

"בשולי הכביש היה מוטל אופנוע מפורק ובסמוך אליו שכב צעיר כבן 17 עם חבלת ראש ופגיעה רב מערכתית", סיפרה מוקדם יותר היום חובשת רפואת חירום במד"א, יעל מנג'ם, שנכחה בזירת התאונה. "הענקנו לו טיפול ראשוני בשטח ופינינו אותו במצב בינוני עד קשה לבית החולים הלל יפה בחדרה. צעיר נוסף שהתהלך במקום נפצע קל ופונה גם הוא להלל יפה".

כביש 4: רוכב אופניים נהרג בתאונה

מוקדם יותר הבוקר, נהרג רוכב אופניים כבן 30 בתאונת דרכים שאירעה בכביש 4, סמוך לצומת פרדסיה. רכב פרטי פגע ברוכב האופניים ומותו נקבע במקום. בוחני אגף התנועה פתחו בחקירת נסיבות המקרה.

"ביצענו בפצוע פעולות החייאה מתקדמות וממושכות, אך הפציעות שלו היו קשות מאוד ונאלצנו לקבוע את מותו", סיפר עמי פרץ, חובש רפואת חירום, שהוזעק לזירת התאונה. "מדובר ברוכב אופניים שהיה חלק מקבוצת רכיבה. נהג הרכב הפוגע נפגע קל וטופל במקום".

ארכיון (משה שהם)

בהמשך הבוקר, סמוך לשעה 8:30, נמצא רוכב אופניים כבן 40 שוכב בשולי כביש 5, מברקן לכיוון אורנית, כשהוא פצוע קשה. חובשים ופרמדיקים של מד"א הוזעקו למקום ופינו את רוכב האופניים לבית החולים בילינסון בפתח תקווה, כשהוא מורדם ומונשם וסובל מחבלות ראש וגפיים.

"הענקנו לו טיפול רפואי שכלל הרדמה והנשמה, ופינינו אותו לבית החולים במצב קשה", סיפר אלכס אברמוביץ', פרמדיק מד"א שהגיע למקום.