נסע עם ילדיו במהירות 209 קמ"ש

משטרת טבריה עצרה נהג ש"טס" בדרך לבילוי בכנרת. השוטרים נדהמו לגלות כי יחד עמו נמצאים ברכב גם ילדיו הקטנים. הנהג, שלו שלל עבירות קודמות על מהירות טען מנגד: "נסעתי במהירות של 110 קמ"ש בלבד"

אילוסטרציה (משטרת ישראל)

עשרות אלפי ישראלים שיצאו במהלך החג לאתרי הטבע והגנים נתקלו לא פעם בפקקי תנועה שאילצו אותם לנסוע באיטיות בלתי נסבלת, אבל עבור נהג אחד שהיה בדרכו לבילוי בכנרת, דבר לא גרם להאט - גם לא העובדה שהוא מסכן את חייו ואת חיי בני משפחתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

זה קרה היום (שישי) בשעות הבוקר, כשתושב המרכז בן 30 נעצר על ידי שוטרי אגף התנועה של מחוז הצפון בכביש 77 מצומת גולני לכיוון טבריה. הנהג נעצר מכיוון שהוא "טס" על הכביש במהירות של לא פחות מ-209 קילומטרים לשעה. מדובר בחריגה משמעותית בכביש שבו המהירות המותרת עומדת על 90 קמ"ש בלבד.

השוטרים שעצרו אותו הופתעו לגלות כי בכלי הרכב נמצאים בני משפחתו וילדיו בדרכם לבילוי משותף בכנרת. לטענתו הוא נסע במהירות של 110 קילומטרים לשעה בלבד, דבר שלא עשה רושם על השוטרים שגילו בין היתר כי הוא בכלל פסול לנהיגה בגין עבירות מהירות קודמות.

הנהג נאלץ לוותר על הבילוי בחיק משפחתו, ונלקח במקום זאת לחקירה על ידי בוחני התנועה באזור. בסיום החקירה הוא נכלא והוא יובא בקרוב בפני שופט לדיון בהארכת מעצרו. בינתיים החליטה המשטרה להשבית את כלי הרכב, על מנת למנוע עבירות תנועה נוספות.