מסע העקיפות המסוכן של המורה

ניידת סמויה של אגף התנועה תיעדה נהג מכונית פרטית כשהוא מבצע שורת עבירות תעבורה מסוכנת לאור יום. לאחר מעקב ממושך עצרו השוטרים את הנהג בשולי הדרך, אז התברר כי מדובר במורה בית ספר שעימו נסעו באותה העת ארבע מורות נוספות. רישיונו נשלל וכעת צפוי לו משפט תעבורה. מורה לזהירות בדרכים הוא כבר לא יהיה

נהג מכונית פרטית שנקלע לפקק משאיות בכביש 437, החליט לכופף את חוקי התנועה כדי להגיע מהר יותר ליעדו. הוא יצא לשורת עקיפות מסוכנות במיוחד בין הנתיבים המפותלים. הנהג, מורה במקצועו, לא ידע שבאותם רגעים תועדו מעלליו במצלמת הדרך של ניידת משטרה סמויה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התקרית אירעה שלשום (שני) סמוך לצומת מישור אדומים, אז הבחינו שוטרי אגף התנועה של מחוז ש"י (שומרון ויהודה) בנהג מכונית פרטית כשהוא חוצה קו הפרדה רציף (לבן) בניגוד לחוק ומבצע עקיפה מסוכנת.

בזמן שדלקו אחריו, המשיך הנהג בנסיעה מסוכנת, כשהוא חוצה שוב ושוב את קו ההפרדה לסירוגין, ועוקף כלי רכב בניגוד לחוק כשהוא חורג מתנאי הדרך. באחת העקיפות אף תועד הנהג כשהוא כמעט מתנגש חזיתית במכונית שנסעה בנתיב הנגדי.

לאחר כשתי דקות של נסיעה פרועה, הורו השוטרים לנהג לעצור בצד הדרך. מתשאולו עלה כי מדובר במורה מבית ספר באזור ירושלים, שהסיע באותה עת ארבע מורות נוספות ברכבו. עוד התברר כי המורה מחזיק ברישיון נהיגה כשנה בלבד, מה שמגדיר אותו על פי חוק כנהג חדש.

רישיונו של הנהג ההרפתקן נפסל למשך תקופה של 30 ימים, ורכבו הוחרם לפרק זמן זהה. בקרוב הוא יובא לשיפוט מהיר בפני שופט תעבורה שצפוי לשלול את רישיונו ולחייב אותו בביצוע חוזר של מבחני הנהיגה.