רגע לפני החג: סוכנות הנסיעות נעלמה

לאחר שהזמינו טיסה לחג ושילמו ממיטב כספם, נותרו כ-100 לקוחות של סוכנות נסיעות מרמת גן ללא מענה לאחר שמשרדיה נסגרו. הלקוחות הזועמים הגישו תלונה למשטרה, שבודקת כעת לאן נעלמו הבעלים

המשרד נותר סגור, רש"י טורס (חדשות 2)

רגע לפני החגים, התקופה החביבה ביותר על הישראלים לעזוב את שערי המדינה, סוכנות נסיעות הפועלת ברמת גן נעלמה ויותר מ-100 מלקוחותיה נותרו ללא החופשה וגם ללא הכסף. המשטרה חוקרת כעת האם מדובר בתרגיל עוקץ או שמא מישהו שם פשט את הרגל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מדובר בחברה הוותיקה "רש"י טורס", שדרכה הזמינו הלקוחות חבילות נופש לחגים הקרובים. הם שילמו ממיטב כספם, אך כאשר בדקו גילו שהתשלום אמנם הועבר מחשבון הבנק אך ההזמנות לא בוצעו. לטענתם, כל הניסיונות ליצור קשר עם הבעלים של החברה - נכשלו.

הלקוחות חוששים כעת שהבעלים ירד למחתרת, תוך שהוא גורף לכיסו מאות אלפי שקלים. מבדיקת חדשות 2 עולה כי בית העסק אכן נותר סגור, והשכנים אף מספרים שכבר ימים ארוכים אף אחד מעובדי החברה לא הגיע למקום.

מספר תלונות כבר הוגשו למשטרה, בין היתר על ידי חברה מסחרית גדולה שהייתה אמורה לשלוח כ-70 מעובדיה לכנס בינלאומי, כנס שמבחינתה בוטל בעקבות היעלמות הבעלים. במשטרה אישרו את פניית חדשות 2 שנפתחה חקירה על פי התלונות שהוגשו בימים האחרונים.