תיעוד: שודד הבנק נתפס בשירותים

משטרת נהריה עצרה גבר בחשד שהגיע יחד עם חשוד נוסף לסניף בנק בנהריה ושדד אותו באמצעות פתק בו כתב על כוונתו לבצע שוד. החשוד אותר בתא שירותים בבית קפה סמוך תוך שהוא טוען שיש ברשותו רימון. השוטרים ממשיכים בסריקות אחר החשוד הנוסף

משטרת נהריה עצרה גבר החשוד שביצע בשעות הצהריים (שלישי) שוד בסניף של בנק בעיר ונמלט מהמקום. לאחר מצוד, נמצא החשוד בתא שירותים בבית קפה. השוטרים פתחו בסריקות לאיתור חשוד נוסף בביצוע המעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החשוד הגיע לכאורה בשעות הבוקר לסניף הבנק בשדרות הגעתון בעיר יחד עם חברו, והגיש פתק לאחת מעובדות המקום שבו כתב ככל הנראה על כוונתו לבצע את השוד. כמו כן, על פי החשד הוא ציין בפתק את הסכום המבוקש. עובדת הבנק העבירה סכום כספי לידיו של החשוד, והוא נמלט יחד עם חברו מהסניף. האירוע תועד במצלמות "Remember, שירותי צילום".

שוטרי תחנת נהריה בפיקודו של סנ"צ יוסי שרביט, שהוזעקו למקום הגיעו במהרה לסניף הבנק, חסמו את הדרכים המובילות לאזור ופתחו בסריקות לאיתור השניים. במסגרת הפעילות המשטרתית נעצר אחד החשודים במעורבות בביצוע המעשה בתא שירותים בבית קפה סמוך, כשהוא טוען שיש בידיו רימון. השוטרים פינו את בית הקפה מיושביו, עצרו את החשוד ולקחו אותו לחקירה בתחנת המשטרה. במקביל מממשיכים השוטרים בחיפושים אחר החשוד השני בסיוע לביצוע השוד בסניף הבנק בעיר.