תיעוד: זחילה ואקדחים שלופים בפריצה למחסן

מצלמות האבטחה תיעדו מבצע פריצה שנראה כאילו נלקח מסרט. ארבעה חשודים זחלו לכיוון המחסן כשהם מתגלגלים ומנסים להתחמק מהמצלמות. אבל זה לא עזר להם, הכל תועד, והשוטרים הגיעו עם אקדחים שלופים. כך זה נראה

האירוע הזה נראה כאילו לקוח מסרט. ארבעה גנבים הגיעו למחסן באזור הקריות והחלו במבצע פריצה. כשהם מנסים להתחמק ממצלמות האבטחה, התגלגלו וזחלו פנימה - אבל זה לא עזר להם. הפריצה תועדה והשוטרים יצאו לדרך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זו לא היתה הפעם הראשונה. בעבר הצליחו חשודים לפרוץ אל המחסן ולהעמיס על משאיות ציוד סניטרי וברזים במיליוני שקלים. בחברת הביטוח החליטו לחייב את החברה למגן את המקום במצלמות אבטחה - מה שאפשר ליצור סוף אחר לסיפור הפעם.

במצלמות נראים הפורצים, כמו במבצע צבאי, חודרים אל תוך המחסנים. הם לא ידעו שבאותה שעה השוטרים כבר היו בדרך למתחם. כששמעו החשודים קול רעש החליטו להתחבא, אבל זה לא עזר להם.

השוטרים הפתיעו את הפורצים

דקות אחרי שפרצו למתחם הגיעו השוטרים ובאקדחים שלופים עצרו את הארבעה והובילו אותם לחקירה בתחנת המשטרה.

"זה לא רק מצלמות אבטחה שמתעדות, אלא ברגע האמת אנחנו יודעים על הפריצה", הדגיש דני בר-און, מנכ"ל חברת "מבצר" לטכנולוגיית אבטחה ומיגון בשיחה עם חדשות 2 online. "אין שום אזעקה שתבהיל את הפורצים וכך בזמן אמת אפשר להזעיק את המשטרה. לזכותם אפשר להגיד שהגיעו תוך דקות ספורות ועצרו את הפורצים".