חשד לרצח בבת ים: נדקר והתמוטט בפתח השבעה

תושב בת ים נדקר בתוך בניין מגורים בעיר. בכוחותיו האחרונים הצליח לדפוק על דלת של אחד השכנים - אך שם התמוטט ומת. באותו דירה ישבו באותה עת שבעה. החשוד ברצח הוא מכר של הקרבן שהתגורר בבניין

גבר בשנות ה-30 לחייו נדקר למוות היום (ראשון) ברחוב כ"ט בנובמבר בבת ים, ככל הנראה על רקע סכסוך עם אחד ממכריו. אחרי שנדקר ונפצע אנושות התדפק על דלת של אחת הדירות בבניין, שדייריה ישבו באותה עת שבעה - ואז התמוטט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הדיווח על האירוע התקבל סמוך לשעה 18:00. מחקירה ראשונית עולה כי הנדקר הגיע לדירתו של החשוד המתגורר בקומה החמישית בבניין. בין השניים התפתח ויכוח במהלכו, על פי החשד, דקר אותו המכר מספר פעמים בפלג גופו העליון.

בשארית כוחותיו, כשהוא פצוע אנושות, ירד האיש בבניין והגיע אל דלת בית המשפחה שישבה שבעה. בני המשפחה ההמומים הזעיקו את מגן דוד אדום. הצוות שהגיע לזירה מצא את הדקור כשהוא שרוע בחדר המדרגות והחל לבצע בו פעולות החייאה. 

התדפק על דלתות השכנים לפני שהתמוטט. הכני (חדשות 2)

לא הספיק לומר דבר

"קיבלנו את הקריאה והגענו במהרה", סיפר שמעון אברג'יל חובש מאיחוד הצלה שהצטרף אל צוות מד"א בטיפול בשטח. "זיהינו אדם השוכב בחדר המדרגות כשהוא סובל מדקירות בפלג גוף עליון".

אברג'יל סיפר כי דיירים במקום סיפרו כי הגבר התדפק על אחת הדלתות, לא הספיק לומר להם דבר והתמוטט מול עיניהם. לדבריו, מאמצי ההחייאה נמשכו כ-50 דקות, ובסופם נאלצו הצוותים לקבוע את מותו.  

פרמדיק מד"א אשר שטרן הגיע גם הוא לזירה. "בכניסה לאחת הדירות בבניין שכב גבר כבן 30 מחוסר הכרה עם מספר פצעי דקירה בפלג גופו העליון", תיאר. "הוא היה ללא דופק וללא נשימה. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו".

שוטרים שהגיעו לזירה עלו אל הקומה החמישית, נכנסו לביתו של החשוד ועצרו אותו לחקירה. במשטרה בודקים בין היתר האם הסכסוך בין השניים היה סביב בלון גז או על רקע כספי.