קצין המשטרה החשוד בהטרדה מינית: השוטרת פיתתה אותי

שני הקצינים בדרגות תת-ניצב וסגן-ניצב, החשודים שהטרידו מינית שוטרת זוטרה, הכחישו בחקירותיהם את המיוחס להם. לטענת אחד מהם, השוטרת שלחה לו מסרונים בעלי אופי מיני, והוא "זרם" איתה. לטענת פרקליטו, אם ייחשפו ההתכתבויות המלאות, ייסגר תיק החקירה

ארכיון (חדשות 2)

שני הקצינים בדרגות תת-ניצב וסגן ניצב נחקרו במחלקה לחקירות שוטרים בחשד להטרדה מינית של שוטרת זוטרה - בת 19 בשירות חובה - והכחישו את המיוחס להם. קו ההגנה של אחד מהם, סגן מפקד מחוז במשטרה, הוא שאותה שוטרת יזמה הכל ושהוא היה זה שעצר את היחסים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשתי החקירות של הקצין בדרגת תת ניצב, הציגו החוקרים מסרונים והתכתבויות שהוא כותב לשוטרת הזוטרה, בהם היא מזמינה אותו לקיים יחסי מין, אך הוא טוען שהוא זה שהשיב בתגובה לדברים שהיא כתבה.

הקצין הודה שהוא "זרם" איתה וענה לה ברוח הזו, אך טוען שלא הגיע למקומות שהיא כיוונה אליהם. עוד הוא טוען כי הוא היה זה שהפסיק את ההתכתבויות, אך מנגד - היא המשיכה. פרקליטו של הקצין אמר כי תיק החקירה ייסגר אם במח"ש ישחזרו את ההתכתבויות המלאות, בהם גם חלקים שהיא מחקה.

החשד נגד השוטרים הבכירים נחשף לאחר שבוע שבו נחשדו שני שופטים בהטרדה מינית של נשים: בשבוע שעבר התברר כי נשיא בית המשפט המחוזי בנצרת, השופט יצחק כהן, חשוד בהטרדה של בין 3 ל-5 נשים, בהן גם פרקליטות בכירות.

בסוף השבוע חשפה עורכת הדין אביטל בן נון, כי הוטרדה בידי שופט המכהן בבית המשפט המחוזי בחיפה לפני 18 שנים - אולם הבהירה כי אין בכוונתה להתלונן נגדו. עם זאת, הורה היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, לאחר בקשה שהעבירה אליו שרת המשפטים ציפי לבני, לפתוח בבדיקה של החשדות נגד השופט.