תיעוד: מטפל מכה קשיש בן 84

בני משפחה מנתניה שאביהם הקשיש מרותק למיטתו בשל מצבו הרפואי חשדו כי המטפל שלו תושב סרי לנקה, מתעלל בו. לאחר שהביטו במצלמות האבטחה נחשפה בפניהם תמונת המצב המזעזעת. "מדובר באירוע קשה ומכמיר לב שלא ניתן להישאר אליו אדישים", אמר מפקד תחנת נתניה נצ"מ דורון תורג'מן

התעללות חמורה בקשיש תועדה במצלמות האבטחה: עובד זר מסרי לנקה המשמש כמטפל סיעודי חשוד שהתעלל בקשיש בן 84 בעת שהיה מרותק למיטתו. בקרב בני משפחתו של הקשיש עלה החשד כי אביהם עובר התעללות - וכשצפו בצילומי האבטחה - נחרדו לגלות את האמת המזעזעת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון מתועד אב המשפחה כאשר הוא שוכב במיטתו ללא כל יכולת לזוז. המטפל תופס את רגליו של בחוזקה ודוחף אותו אחורה, כשהקשיש המבוהל מנסה להתנגד לו אך ללא הצלחה. בהמשך נראה המטפל כשהוא מטיח אותו בחוזקה מצידה האחד של המיטה אל צידה האחר.

עם הגשת התלונה והצפייה בסרטונים בוצע מעצרו של תושב סרי לנקה בן 48. למרות שבתחילה הכחיש החשוד את המיוחס לו, לאחר שהוצג לו התיעוד בחר לשמור על זכות השתיקה.

"מדובר באירוע קשה ומכמיר לב שלא ניתן להישאר אליו אדישים", אמר מפקד תחנת נתניה נצ"מ דורון תורג'מן. החשוד הובא בפני בית המשפט ומעצרו הוארך.