חשד: צעירים קיבלו דוח - ויצאו למסע נקמה

שלושה צעירים נעצרו לאחר שהציתו מספר מוקדים ברחבי רמת גן. השוטרים שתפסו אותם הופתעו לגלות כי הסיבה למסע ההרס היא קנס שקיבלו בדירת השותפים שבה הם מתגוררים – בגלל רעש

הכל בגלל קנס. אילוסטרציה (אבי וילמן)

אף אחד לא אוהב לקבל דוח, אבל יש כאלה שלקחו את התסכול שלהם צעד אחד רחוק מדי: שלושה צעירים תושבי צפון רמת גן נעצרו בחשד שהתפרעו לפנות בוקר (רביעי) באחד הרחובות הראשיים של העיר ונעצרו. במשטרה מעריכים כי הסיבה למעשה היא דוח שקיבלו על רעש מדירתם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מדובר בשלושה צעירים, בני 20, 21, ו-23, המתגוררים בדירת שותפים ברחוב אבא הלל ברמת גן. השלושה הרעישו את השכונה, שנחשבת שלווה רוב הזמן, וקיבלו דוח בגין הקמת רעש מהמשטרה.

בתגובה, על פי החשד, השלושה החליטו לצאת למסע של הרס והפרעה לחיי השגרה של שכניהם. במשטרה טוענים כי הצעירים ירדו והציתו אש במספר מוקדים ברחוב ז'בוטינסקי הסמוך ברמת גן, שמהווה את אחד מצירי התנועה המרכזיים והעמוסים בגוש דן.

מה כלל מסע ההרס של השלושה? במהלך ההצתות נגרם נזק לארון חשמל, למכלים למחזור בקבוקים ולפחי אשפה. שוטרים מתחנת המשטרה האזורית עצרו וכלאו את השלושה. השכנים של שלושת הצעירים מקווים שהפעם הם יקבלו על ההתפרעות יותר מקנס בודד.