הטלפון נפרץ, רונאל פישר נחקר שוב

חוקרי המחלקה לחקירות שוטרים הצליחו לדלות ראיות חדשות נגד פישר, לאחר שהצליחו לפרוץ לטלפון הסלולרי שלו, ועצרו אותו לחקירה נוספת. יחד עם פישר נחקר גם קצין המשטרה החשוד שסייע לו במידע מתוך חדר החקירות בתמורה לטובות הנאה

ראיות חדשות. פישר (יונתן סינדל / פלאש 90)

התפתחות בחקירת עורך הדין רונאל פישר: פרקליט הצמרת וקצין המשטרה החשוד כי סייע לו נעצרו הבוקר (רביעי) פעם נוספת, בעקבות מידע חדש שהגיע לחוקרי מח"ש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המידע הגיע לחוקרים לאחר שהצליחו לפצח את הטלפון הנייד של עורך הדין פישר. בידי החוקרים יש כעת ראיות לכאורה שמבססות את החשד על פיו קצין המשטרה בדרגת רב פקד, שביחידה הארצית לפשיעה כלכלית העביר לפישר מידע לגבי חקירות רגישות.

התמורה הייתה ככל הנראה טובות הנאה שקיבל הקצין, בעיקר בטיסות לחו"ל יחד עם עורך הדין פישר. פישר וקצין המשטרה נעצרו יחד עם חשודה נוספת ובמח"ש שוקלים כעת לבקש מבית המשפט להאריך את מעצרם. קצין המשטרה החשוד הושעה זה מכבר מהמשטרה.

מיד אחרי שהחקירה התפוצצה בחודש יולי האחרון, ופישר שוחרר ממעצר, הוא המשיך לייצג לקוחות לעתים. באחד המקרים הוא אף ייצג שוטר בדיון בפני בית המשפט העליון. בחודש דצמבר החליט פישר לחדול מעיסוקו כעורך דין ולסגור את משרדו.