חברו של הזמר מדבר לראשונה: "נקלעתי לסיוט"

מנהלו האישי של הזמר, יוצא תכנית הריאליטי, הוא החשוד המרכזי בפרשת המין עם הצעירה. לאחר שבית המשפט שחרר אותו בתנאים מגבילים, הוא אומר לחדשות 2 Online כי הוא משוכנע שחפותו תוכח. "קיימתי יחסי מין עם אישה בוגרת, ביוזמתה ומתוך רצון חופשי שלה", הוא מספר

חברו של הזמר, אתמול (חדשות 2)

שעות לאחר ששוחרר בתנאים מגבילים, החשוד המרכזי בפרשת הזמר, יוצא תוכנית הריאליטי מדבר לראושנה. בשיחה עם חדשות 2 Online, מספר החבר, המשמש גם כמנהלו האישי של הזמר, על הרגעים הקשים בחייו. "אני סמוך ובטוח שאצא ללא כל כתם מהפרשה הזו, אין דבר יותר חשוב לאדם מאשר שמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המנהל, החשוד בביצוע מעשה סדום בצעירה בת 18, סיפר על הקשר ההדוק עם הזמר, שזכה בעבר לפרסום בתוכנית טלוויזיה פופולארית. "אנחנו מתגוררים ביחד, קיימתי יחסי מין עם אישה בוגרת, ביוזמתה על דעתה ומתוך רצון טוב וחופשי שלי ושלה", טען הצעיר. "נקלעתי לתוך סיוט ונאלצתי לשהות שלושה לילות במעצר".

פרקליטיו, עורכי הדין שגיא זני ואלעד קוטין טענו כי מרשם שיתף פעולה עם המשטרה ועומת עם המתלוננת. "החומר נבחן על ידי הפרקליטות והודגש כי גרסתה של המתלוננת לא תחזיק מים ולא תעמוד במבחן המשפטי הנדרש לכתב אישום, המטרה כעת שהתיק ייסגר מחוסר אשמה ומרשינו יוכל להמשיך בחייו כאדם נורמטיבי", טענו השניים.

הזמר בבית המשפט, ארכיון (חדשות 2)

מוקדם יותר היום שוחרר המנהל האישי ממעצר בתנאים מגבילים, גם הזמר, החשוד בסיוע למעשה מגונה בכוח שוחרר. "חלק מהאמת יצאה לאור, ידעתי שכך יהיה מההתחלה", אמר הזמר עם שחרורו. אביו, החשוד בשידול לזנות של אותה צעירה, נותר במעצר והוא יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו.

בבית המשפט טען היום השופט כי לאחר שעיין בתיק החקירה התרשם כי החשדות כנגד החשודים לא התחזקו ובמידה מסוימת אף כורסמו. כמו כן, נוכח הפגיעה האפשרית בחשודים עם פרסום פרטיהם על רקע גילם הצעיר ועברם הנקי, האריך בית המשפט את צו איסור הפרסום ביחס לשמם ולפרטיהם המזהים עד להגשת כתב אישום.