הזמר החשוד שוחרר: "מרגיש מעולה"

הזמר יוצא תוכנית הריאליטי, החשוד בסיוע באונס צעירה, שוחרר ממעצרו. עם השחרור אמר: "חלק מהאמת יצאה לאור". חברו שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים אחרי שבמשטרה החליטו להמשיך בחקירה מבלי להחזיק בשניים במעצר. אביו של פליט הריאליטי, החשוד אף הוא באונס, נשאר במעצר

הזמר יוצא הריאליטי, החשוד בסיוע לאונס צעירה בת 18 שוחרר היום (שלישי) ממעצר. "חלק מהאמת יצאה לאור, ידעתי שכך יהיה מההתחלה", אמר עם שחרורו. חברו של הזמר, החשוד באונס, שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים. אביו של הזמר נשאר במעצר וחשוד בשידול לזנות של הצעירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"עצוב שככה יוצאים דברים לפני שבודקים, אבל בסדר, הכל טוב", הוסיף הזמר. "כמו לפני, אני מרגיש מעולה, ברוך השם". במשטרה החליטו להמשיך את החקירה בינתיים מבלי להחזיק את החשודים במעצר ומוקדם יותר ערכו עימות בין הזמר לצעירה שהתלוננה כי נאנסה על ידי שותפו של הזמר, שעמו קיימה יחסי מין בהסכמה.

"הצלחנו להציג ראיות חדשות למשטרה ששוללות את החשדות נגד הלקוח שלי", הסביר עורך הדין שרון נהרי, פרקליטו של יוצא הריאליטי.

הפרשה החלה אחרי שהצעירה בת ה-18 הגישה תלונה במשטרה נגד יוצא תכנית הריאלטי וטענה כי בשבוע שעבר נאנסה על ידי שותפו בנוכחותו. "רציתי להעביר מסר לכל הבנות שאם אני מספיק חזקה בשביל לעבור את כל הפרוצדורה הזאת, אני צריכה אותן איתי, את כל הבנות שעברו את מה שאני עוברת", אמרה בריאיון לחדשות 2.

"הייתי במצב של קיפאון"

הסיפור התחיל כאשר נפגשה מרצונה עם הזמר, שהתפרסם בתכנית, בדירתו. היא לא תכננה, כך היא מספרת, שלאחר יחסי המין ביניהם, הזמר יקרא גם לחברו. "זה לא קל", תיארה, "זה לדעת שמישהו ניצל אותך ולהמשיך לחיות עם זה. הכרתי את הזמר, והגעתי אליו הביתה, ומה שרציתי לעשות - לא משנה מה - זה היה רק איתו".

"זה הכניס אותי למצב של פחד", סיפרה הצעירה על הרגע שבו הציע לה הזמר לשכב גם עם חברו. "זה הכניס אותי לפאניקה ובאיזשהו שלב זה הכניס אותי למצב של קיפאון. הייתי כמו בובה ולא היה אכפת להם".

לאחר האירועים הקשים בדירה, ביקש הזמר מאביו שייקח אותה הביתה. אך החוקרים, בראשותו של נצ"מ שמעון לביא, חושדים כי האב ניסה לשדל אותה לעיסוק בזנות ולאחר מכן אנס אותה. "העימות עם האבא עוד לא התקיים ואני מעדיפה לא להיכנס לזה עדיין, אבל אני מאמינה שהוא ישלם את מה שמגיע לו ואני מאמינה שהוא ישלם ביוקר", אמרה הצעירה.