עוד בכירים במשטרה חשודים בהטרדה מינית

מבוכה נוספת למשטרה: לאחר החשדות נגד מפקד מרחב מוריה, נחשף כי שני קצינים בכירים נוספים חשודים בעבירות מין חמורות. קצינים, אחד מהם מפקד מחוז והשני קצין בדרגת סגן ניצב, עוכבו לחקירה במחלקה לחקירות שוטרים

ארכיון (חדשות 2)

אחרי החשדות נגד מפקד מרחב מוריה במעשה מגונה בשוטרת, שני קצינים בכירים נוספים במשטרה עוכבו לחקירה בחשד להטרדה מינית של שוטרת חיילת. המחלקה לחקירות שוטרים היא שחוקרת את הקצינים, האחד סגן מפקד מחוז בדרגת תת-ניצב והשני סגן ניצב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתחילת השבוע פורסם כי ניצב משנה קובי דוידיאן, מפקד מרחב מוריה במשטרה נחקר במשרדי המחלקה לחקירות שוטרים בירושלים, לאחר שראיות שהגיעו לידי העלו חשד כי ביצע מעשה מגונה בשוטרת. 

חשוד בביצוע מעשה מגונה. נצ"מ דוידיאן (חדשות 2)


המקרה אירע לפני כתשע שנים, ולכן לא חלה עליו התיישנות. מפקד המרחב הכחיש את החשדות נגדו, ובשלב זה - הוא ממשיך לכהן בתפקידו.

החשד נגד השוטרים הבכירים נחשף לאחר שבוע שבו נחשדו שני שופטים בהטרדה מינית של נשים: בשבוע שעבר התברר כי נשיא בית המשפט המחוזי בנצרת, השופט יצחק כהן, חשוד בהטרדה של בין 3 ל-5 נשים, בהן גם פרקליטות בכירות.

בסוף השבוע חשפה עורכת הדין אביטל בן נון, כי הוטרדה בידי שופט המכהן בבית המשפט המחוזי בחיפה לפני 18 שנים - אולם הבהירה כי אין בכוונה להתלונן נגדו. עם זאת, הורה היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, לאחר בקשה שהעבירה אליו שרת המשפטים ציפי לבני, לפתוח בבדיקה של החשדות נגד השופט.