תיעוד: הערה במועדון הפכה למסע אלימות

שרשראות ברזל, לבני בטון ושוקר - זה מה שחיכה לשני צעירים שהעזו להעיר לבן 17 וביקשו שייסע יותר לאט סמוך למועדון בת"א. הנער שזעם הזמין את חבריו וביחד הם הכו באכזריות את הצעירים. גם כשאחד מהם נמלט פצוע לתחנת דלק סמוכה - המרדף לא נפסק. מצלמות האבטחה תיעדו את האירוע

הערה לנהג הסתיימה באלימות: שני צעירים בני 19 הותקפו באכזריות אחרי שהעירו לנהג בן 17 מחוץ למועדון בתל אביב. גם אחרי שאחד מהם נמלט פצוע לתחנת דלק סמוכה - המשיכו המכות. מצלמות האבטחה תיעדו את המרדף אל תחנת הדלק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש לפני כשבוע. הנהג בן ה-17 התקרב לסף המדרכה עליה עמדו הצעירים ואלו החלו לצעוק לעברו: "סע לאט אתה יכול לדרוס מישהו". בן ה-17 יצא בזעם מהרכב ובתגובה להערה החליט לתקוף, לפי האישום, ביחד עם חבריו את שני הצעירים.

הם שלפו שרשרת ברזל, שוקר ולבנות בטון והחלו להכות את השניים. הצעירים התפצלו ונמלטו כל אחד לכיוון אחר - אך התוקפים לא ויתרו. כפי שנראה בסרטון, אחד הצעירים הגיע לתחנת הדלק בעודו פצוע ונכנס לחדר השירות.

הקטין, לפי כתב האישום, ביחד עם חבריו איתרו אותו גם, רדפו אחריו והמשיכו במכות. "הם זרקו עליו כיסא, בעטו בראשו ובכל חלקי גופו וגרמו לו לחבלות", תואר בכתב האישום את שהתרחש בתוך החדר בתחנת הדלק.

הצעיר שנפצע. "עשו לי לינץ'" (חדשות 2)

"הרגשתי שהם עומדים לרצוח אותי"

"הרגשתי שהם עומדים לרצוח אותי, לעשות לי לינץ'", סיפר אחד הצעירים שהותקפו על שעבר. "הם היו שם לדעתי 7 לפחות והגיעו עם שוקרים ושרשראות. אני בחור זריז, אז הצלחתי לחמוק בהתחלה, אבל הם רצו אחרי ולא ויתרו. אחד מהם לא הפסיק להכות אותי ועם השרשרת ועד עכשיו אני מרגיש את הצריבות בגב".

לדבריו, למרות תחנוניו התוקפים סרבו להפסיק. "ניסיתי להוציא מילה, ולנסות לבקש שיעזבו אותי והם סירבו, הייתי בטוח שירצחו אותי, וכל זה בגלל הערה? אני לא מתקרב יותר לאזור הזה של דרום ת"א ויפו".

ממלאת מקום קצין הנוער בתחנת יפו של מרחב יפתח, רס"מ ירדנה כהן הוסיפה: "זה היה ממש כמו לינץ' והם לא הרפו ממנו עד שהוא לא שכב מדמם כולו. "הם רדפו אחריהם לתחנת דלק ושם המשיכו להכות אותם".

עוד ציינה רס"מ כהן כי ניידת שהגיעה למקום פעלה במהירות. "ישר איתרנו את הקטין שהוא החשוד המרכזי. את המעורבים האחרים שנמלטו איתרנו, לאחר שבדקנו את חבריו של החשוד המרכזי בפייסבוק ונתנו לקורבנות לזהות את התוקפים". אתמול הוגש כתב אישום נגד שלושה מהתוקפים.