תיעוד: גנבו את המכונית עם הילד והשאירו את האב מאחור

תושב קרני שומרון הגיע לתחנת דלק ויצא מהרכב כדי לדבר עם אדם אחר שחסם אותו - כשהוא משאיר בפנים את בנו בן ה-4. לפתע הגיחו שני גנבים ברכב אחר אחד מהם נכנס לרכב המונע ונסע עם הילד מהמקום. האב החל לרדוף אחרי המכונית - אך ללא הועיל. מצלמות האבטחה תיעדו הכל

מצלמות האבטחה תיעדו אירוע יוצא דופן בתחנת הדלק בקרני שומרון: תושב המקום יצא מרכבו והשאיר את המנוע דולק כשבנו בן ה-4 בתוך המכונית. לפתע, הגיחו שני גנבים ברכב אחר. אחד מהם נכנס לאוטו ונסע מהמקום עם הילד. האב ההמום עוד ניסה לרדוף אחר הגנבים ולהיאחז במכונית אך נותר מאחור מתגלגל על הכביש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש ביום שבת האחרון. הנהג הגיע לתחנת הדלק, עצר במקום וכלי רכב אחר חסם אותו. הוא ניגש כדי לדבר עם הנהג החוסם ואז הופיעו הגנבים כשהם לוקחים איתם את המכונית ואת הילד.

מחקירת המשטרה עלה כי אחד החשודים איים כי ייפגע בילד אם ינסו לעצור בעדו, אך בסופו של דבר כעבור נסיעה קצרה הוריד את בן ה-4 ללא פגע. במרחב שומרון פתחו במצוד עד שלבסוף אותר הרכב באזור קלקיליה והושב לבעליו. הגנבים עד עתה לא נתפסו.

"נעצרו מספר גנבים שפעלו בשיטה דומה"

ראש מועצת קרני שומרון, יגאל להב, אמר בשיחה עם חדשות 2 online כי מדובר באירוע חמור, שיכול היה להיגמר באסון. "אירועים כאלו חריגים באזורנו, אך צריך ללמוד מהם ולבצע הפקת לקחים על מנת למנוע אותם בעתיד", ציין להב. "אני סומך על כוחות הביטחון באזור בעבודתם למיגור תופעה מסוכנת זו".

במשטרת ש"י שבו והדגישו כי בעת תדלוק יש לכבות את הרכב ולהוציא את המפתחות מהסוויץ'. "יש לשים לב לאירועים חשודים המתרחשים בקרבת מקום ולדווח למשטרה או לגורמי הביטחון", ציינו במשטרה. עוד הוסיפו במחוז ש"י כי "בחודשים האחרונים נעצרו מספר גנבי רכב שפעלו בשיטה דומה והמאבק במעשי השוד הללו יימשך ביתר שאת גם בהמשך".