המתלוננת נגד הזמר: "הייתי כמו בובה, פחדתי"

המשטרה קיימה עימות בין המתלוננת ובין הזמר יוצא תכנית הריאלטי וחברו, שחשוד באונס אותה צעירה. בהמשך מתכוונת המשטרה לערוך עימות גם בינה ובין אביו של הזמר שחשוד אף הוא באונס. הצעירה מספרת על מסכת התעללויות וייסורים שעברה, ועל הסיבה שהביאה אותה לדבר על כך

הצעירה שהגישה תלונה במשטרה נגד יוצא תכנית הריאלטי וטענה כי בשבוע שעבר נאנסה על ידי שותפו בנוכחותו, מספרת בריאיון לחדשות 2: "רציתי להעביר מסר לכל הבנות שאם אני מספיק חזקה בשביל לעבור את כל הפרוצדורה הזאת, אני צריכה אותן איתי, את כל הבנות שעברו את מה שאני עוברת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הסיפור התחיל כאשר נפגשה מרצונה עם זמר שהתפרסם בתכנית בדירתו. היא לא תכננה, כך היא מספרת, שלאחר יחסי המין ביניהם, הזמר יקרא גם לחברו. "זה לא קל", היא תיארה, "זה לדעת שמישהו ניצל אותך ולהמשיך לחיות עם זה. הכרתי את הזמר, והגעתי אליו הביתה, ומה שרציתי לעשות - לא משנה מה - זה היה רק איתו".

"זה הכניס אותי למצב של פחד", סיפרה הצעירה על הרגע שבו הציע לה הזמר לשכב גם עם חברו. "זה הכניס אותי לפאניקה ובאיזשהו שלב זה הכניס אותי למצב של קיפאון. הייתי כמו בובה ולא היה אכפת להם".

ההתכתבות בפייסבוק (חדשות 2)

לדבריה היא לא אמרה להם דבר בשלב הזה. "האמת שלא יכולתי להגיד", היא הדגישה. "הזמר שאל אותי אם אני רוצה שחבר שלו יצטרף ואמרתי שלא. הוא המשיך לקלל אותי ומשך לי בשערות, והבנתי שאני אעשה כל דבר רק בשביל לצאת משם. גבר שמדבר לאישה ככה, איך אפשר לדעת מה הוא יכול לעשות".

"אני מאמינה שהאבא ישלם ביוקר"

לאחר האירועים הקשים בדירה, ביקש הזמר מאביו שייקח אותה הביתה. אך החוקרים, בראשותו של נצ"מ שמעון לביא, חושדים כי האב ניסה לשדל אותה לעיסוק בזנות ולאחר מכן אנס אותה. "העימות עם האבא עוד לא התקיים ואני מעדיפה לא להיכנס לזה עדיין, אבל אני מאמינה שהוא ישלם את מה שמגיע לו ואני מאמינה שהוא ישלם ביוקר", אמרה הצעירה.

הפרשה התפוצצה כאשר קרובת משפחה של הצעירה מצאה בטעות תכתובת בפייסבוק בינה לבין הזמר. "פתח את העיניים שלך, רואים שאתה לא אדם כזה, אל תשתף עם זה פעולה, אני מתחננת", היא כתבה לזמר. "לשתף עם מה פעולה? עם מי?", הוא שאל. "למה השארת אותי איתו?", היא הטיחה בזמר, "זה ברור שזה בכוונה, שאתה חלק מזה. אני לא מטומטמת". "קודם כל שאלתי אותך אם זה בסדר, אמרת שכן", הגיב הזמר, "דבר שני, מה שהיה מעבר זה החלטה שלך". "אתה באמת לא יודע מה אבא שלך עושה?", היא שאלה.

כעת, הזמר חשוד בסיוע לאונס, על כך שהזמין את חברו לחדר. בית המשפט האריך הבוקר את מעצרו של אביו של הזמר. במהלך היום התעמתה הצעירה עם הזמר ועם חברו. גורם במשטרה מספר כי עדות הצעירה עקבית ואמינה. "אני קוראת לכל הבנות שלא יהיו תמימות, שישמרו על עצמן ושאם גם להן קרה כזה דבר שיבואו להתלונן, שלא יפחדו מאף אחד", סיכמה המתלוננת.