הוארך מעצרו של אביו של פליט הריאליטי החשוד בשידול לזנות

מעצרו של האב, שנחשד כי שידל לזנות את החברה בת ה-18 של בנו, הוארך בשלושה ימים. על פי עדות המתלוננת, האב שכב איתה ולאחר מכן הציע לה לקיים יחסי מין עם גברים בתמורה לכסף. עורכת דינו של האב: "במדינה שלנו קל מאוד להגיש תלונה, ובינתיים דמו של אדם יכול להישפך"

האב, היום בבית המשפט (עזרי עמרם)

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (שני) את מעצר אביו של פליט הריאליטי בשלושה ימים. האב חשוד כי שידל לזנות את חברתו בת ה-18 של בנו הזמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדיון בבית המשפט עלה כי האב קיים גם הוא יחסי מין עם הצעירה שהגיעה לבית של בנו. על פי עדותה האב שכב איתה, ולאחר מכן הסיע אותה לדירתה ביפו. במשטרה סבורים כי לאחר האקט המיני הוא אף הציע לה לקיים יחסי מין עם אחרים בעבור כסף. החשוד אינו מכחיש ששהה במקום אך דוחה מכל וכל את טענות המשטרה בדבר שידול לזנות.

עורכת הדין מירי פרידמן ממשרדו של שרון נהרי, שמייצגת את האב, אמרה "אנחנו דוחים את ההאשמות המיוחסות לאב, והאמת תצא לאור בימים הקרובים". עוד הוסיפה עורכת הדין כי "במדינה שלנו קל מאוד להגיש תלונה ובינתיים דמו של אדם יכול להישפך. בעבירות מסוג זה מגיעה מתלוננת שאנחנו לא יודעים מה המניעים שלה, ועוד לפני שידועות העובדות תולים אותו בכיכר העיר".

בניגוד להערכת המשטרה הראשונית כי האב אנס את המתלוננת, הסעיף הוסר לאחר בירור. עו"ד פרידמן הבהירה: "מדובר במתלוננת שהיא מעל גיל 18, יחסי המין היו בהסכמתה ואף ביוזמתה, שאם לא כן היו מיוחסות לו עבירות אחרות".

הזמר בבית המשפט, היום (רויטרס)

הזמר, שיובא מחר לדיון נוסף בהארכת מעצרו, חשוד בסיוע לביצוע מעשה מגונה בכוח. חברו חשוד בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע ומעשה סדום בכוח. "מעיון בתיק החקירה עולה כי קיים חשד סביר כנגד החשודים לביצוע העבירות המיוחסות להם, וזאת כעולה מעדות המתלוננת ומעדות נוספת המחזקת אותה", קבע השופט בהחלטתו.