תושבת המשולש נעצרה בחשד למעורבות ברצח בעלה

המשטרה עצרה אישה בת 34 מטייבה, אם לשלושה, בחשד שהייתה מעורבת ברצח בעלה לפני כשלושה שבועות. בתחילה חשדו במשטרה כי הרקע למעשה הוא סכסוך בין נהגים, אך בהמשך החקירה התגלה החשד כי אשת הנרצח מעורבת במעשה

ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2)

התפתחות דרמטית בחקירת הרצח בטייבה: נור חאג' יחיא בת ה-34 מטייבה, אם לשלושה, נעצרה אתמול (ראשון) בביתה בחשד למעורבות ברצח בעלה, סיף חאג' יחיא, לפני כשלושה שבועות בסמוך לתחנת המשטרה ביישוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במשטרה מייחסים לחאג' יחיא חשד לרצח ולקשירת קשר לביצוע פשע. האישה הובאה היום על ידי חוקרי ימ"ר מרכז לדיון בהארכת מעצרה בבית משפט השלום בפתח תקווה, שם הוארך מעצרה בשבעה ימים.

חאג' יחיא נמצא ירוי בתוך רכב מסוג סובארו ב-29/8, לאחר שרכבו התהפך על כביש 444. מהחקירה עולה כי הנרצח נסע מדרום לצפון כאשר רכב אחר עקף אותו ונפתחה לעברו אש, שגרמה לפציעתו האנושה ולהתהפכות הרכב. חאג' יחיא נפצע אנושות ופונה לבית החולים מאיר בכפר סבא, שם נקבע מותו.

בתחילה חשדו במשטרה כי הרקע למעשה הוא סכסוך בין נהגים, אך ככל שהחקירה נמשכה התעורר החשד כי אשת הנרצח מעורבת במעשה. בעקבות המידע שהצטבר, עצרו אתמול בלשי ימ"ר מרכז את החשודה בביתה והביאו אותה לחקירה.