מפקד מרחב מוריה במשטרה חשוד שביצע מעשה מגונה בשוטרת

מראיות שהגיעו לידי מח"ש עולה כי נצ"מ קובי דוידיאן חשוד שביצע מעשה מגונה בשוטרת לפני כתשע שנים. הקצין הבכיר נחקר בשבוע שעבר באזהרה במשרדי המחלקה, אלא שבינתיים, למרות החשדות נגדו - הוא ממשיך בתפקידו כרגיל

חשוד בביצוע מעשה מגונה. נצ"מ דוידיאן (חדשות 2)

חשדות לא רק נגד שופטים: ניצב-משנה קובי דוידיאן, מפקד מרחב מוריה במשטרה, חשוד שביצע מעשה מגונה בשוטרת - כך עולה מראיות שהגיעו לידי חוקרי המחלקה לחקירות שוטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נצ"מ דוידיאן נחקר בשבוע שעבר באזהרה במשרדי מח"ש בירושלים, בחשד שביצע את המעשה. המקרה אירע לפני כתשע שנים, ולכן לא חלה עליו התיישנות. מפקד המרחב מכחיש את החשדות נגדו, ובשלב זה - הוא ממשיך לכהן בתפקידו.

החשדות נגד הקצין הבכיר נחשפים לאחר שבוע בו נחשדו שני שופטים בהטרדה מינית של נשים: בשבוע שעבר התברר כי נשיא בית המשפט המחוזי בנצרת, השופט יצחק כהן, חשוד בהטרדה של בין 3 ל-5 נשים, בהן גם פרקליטות בכירות.

בסוף השבוע חשפה עורכת הדין אביטל בן נון, כי הוטרדה בידי שופט המכהן בבית המשפט המחוזי בחיפה לפני 18 שנים - אולם הבהירה כי אין בכוונה להתלונן נגדו. עם זאת, הורה היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, לאחר בקשה שהעבירה אליו שרת המשפטים ציפי לבני, לפתוח בבדיקה של החשדות נגד השופט.