צנצנת של מלפפונים חמוצים הסגירה את הפורץ

בעלי בית שנפרץ ברמת גן הבחינו שבצנצנת המלפפונים החמוצים שקנו, חסרים כמה מלפפונים. הדבר עורר את חשדם שביתם נפרץ, והם הזעיקו את המשטרה - שאיתרה את הפורץ באמצעות בדיקה של טביעות האצבע שעל הצנצנת. התוצאות הובילו לשודד - שוהה בלתי חוקי מהרשות הפלסטינית, החשוד בשורה של מעשי פריצה במרכז הארץ

אילוסטרציה (רויטרס)

המלפפון הכה את הגנב: לתפנית הזו בעלילה ודאי לא ציפה פורץ שחדר לבית ברמת גן באחד הלילות בתקופה האחרונה. בעלי הבית שנפרץ הבחינו שמשהו אינו כשורה לאחר ששמו לב כי בצנצנת מלפפונים חמוצים שהייתה במטבח היו חסרים מספר מלפפונים - מה שעורר את חשדם כי מישהו שהוא לא הם, שלף אותם מהצנצנת - ואכל להנאתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הזוג פנה למשטרה, וזו הצליחה להגיע לפורץ באופן שהוא ודאי לא העלה על דעתו: הוא אותר באמצעות טביעות האצבע שהיו על צנצנת המלפפונים החמוצים. חוקרי המשטרה לקחו את הצנצנת, העבירו אותה למעבדה לבדיקת DNA, וטביעות האצבע שאותרו הובילו אל תושב הרשות הפלסטינית - שוהה בלתי חוקי בשנות ה-20 לחייו.

מהחקירה עלה כי הצעיר היה מעורב, ככל הנראה, בעוד שבעה מקרי פריצות לבתים באזור המרכז. מהמשטרה פנו למנהל התיאום והקישור, האיש נעצר, והיום (שני) הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט.