חשד לרצח באשקלון: גופה נמצאה עם סימני אלימות

נתין זר כבן 30 נמצא ללא רוח חיים בכניסה לבניין מגורים בעיר, ככל הנראה לאחר היה מעורב בקטטה אלימה. חשוד אחד נעצר, והמשטרה מחפשת אחר חשודים נוספים במעשה - שהיו, ככל הנראה, תחת השפעת אלכוהול

חשד לרצח נתין זר באשקלון: גופתו של נתין זר כבן 30 נמצאה הבוקר (שני) בכניסה לבניין מגורים ברחוב עולי הגרדום בעיר. במשטרה מעריכים כי הרקע למעשה הוא פלילי, בעקבות סימני אלימות שנמצאו על גופתו של האיש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שעות בודדות לאחר מציאת הגופה עצרה המשטרה תושב אשקלון כבן 18, המתגורר בשכנות לקורבן, בחשד לביצוע המעשה. מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי הרקע למעשה הוא קטטה שפרצה בין הקורבן למספר צעירים ששהו בכניסה לבניין המגורים בו נמצאה הגופה.

פקד ליאור בן סימון ממרחב לכיש במשטרה, אמר כי סמוך לשעה 06:00 בבוקר קיבלנו דיווח על אדם מוטל בחדר מדרגות בבניין מגורים. כוח משטרה הגיע למקום והבחין באדם שותת דם, ככל הנראה בעקבות פציעה מדקירה". בן סימון הוסיף כי מדובר בנתין זר, מאריתריאה או מסודן. "אנחנו מעריכים שקטטה פרצה בין קבוצת צעירים ממוצא אתיופי לבין הצעיר", אמר עוד.

שוטרי מרחב לכיש במשטרה, המופקדים על חקירת המקרה, מעריכים כי הצעירים החשודים במעשה היו נתונים תחת השפעת אלכוהול. החקירה נמשכת ובמסגרתה תשלח גופת הקורבן לבדיקה משפטית. בימים הקרובים צפויים מעצרים נוספים בפרשה.

צפויים מעצרים נוספים (דוברות משטרת ישראל)

ביום שבת האחרון נורו למוות שני גברים בשנות ה-40 לחייהם בכפר מסעדה שברמת הגולן. השניים נהרגו ככל הנראה מאש שנפתחה לעברם מכלי רכב חולף שנמלט מהזירה, והמשטרה הוזעקה למקום ופתחה בחקירת נסיבות המקרה.

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה העניקו לשני הגברים שנפצעו אנושות פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותם. המשטרה תגברה את כוחותיה באזור מסעדה וכפר מע'ר, על מנת לאתר את החשודים במעשה. על פי הערכה ראשונית של החוקרים שגבו עדויות מהעוברים ושבים, הרקע לאירוע הוא פלילי.

זירת הרצח בגולן, שלשום (חדשות 2)

מפקד המחוז הצפוני במשטרה, ניצב זוהר דביר, הדגיש כי "משטרת ישראל רואה בחומרה כל פעילות פלילית שיש בה כדי לסכן את בטחון הציבור ולכן אנו מנהלים מאבק עיקש וחסר פשרות כנגד גורמים פליליים. ביטחונו של האזרח הוא היעד המרכזי שלנו ואנו נשקיע את מלוא המשאבים עם מיטב החוקרים על מנת לחשוף את זהות מבצעי הרצח ולשים אותם אחרי סורג ובריח".