בר ציון ביקשה סיוע מהמשטרה חודשים לפני שנרצחה: "מבקשת הגנה"

דפנה בר ציון, שבן זוגה אילן בן עמי הואשם ברציחתה, התלוננה נגדו במשטרה לפני הרצח. "הוא שובר עלי דברים", אמרה לשוטרים. "אני לא מוכנה לחיות תחת טרור יותר. היה לי מספיק". התלונה לא תורגמה לכתב אישום

הבוקר הוגש כתב אישום נגד המוזיקאי אילן בן עמי, חבר להקת "הברירה הטבעית", בגין רצח פרודתו המוזיקאית ואשת חיי הלילה דפנה בר ציון ז"ל לפני כשלושה שבועות. הערב (ראשון) אנו חושפים לראשונה את תוכן התלונה במשטרה שהגישה בר ציון חמישה חודשים לפני הרצח, בה הבהירה כי היא חוששת לחייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני נמצאת תחת השפלות והטרדות, אני מבקשת הגנה", סיפרה בר ציון לשוטרים. "אנשים ברחוב והשכנים שואלים אותי אם אני צריכה לעזרה. הוא שובר עלי דברים. אני לא מצליחה לעבוד ולהתפרנס. אני לא מוכנה לחיות תחת טרור יותר. היה לי מספיק". למרות הכל לא הוגש נגד בן עמי כתב אישום והתיק נתקע לחודשים.

בכתב האישום שהוגש היום, בגין רצח ושורה של עבירות נוספות, תואר כי כחצי שנה לאחר נישואיהם החל בן עמי להתנהג באופן אובססיבי כלפי בר ציון, לפעול באלימות מילולית כלפיה ואף איים לפגוע בה בשורה של מקרים.

אילן בן עמי בבית המשפט (חדשות 2)

בין היתר, הוא נהג לשלוח אליה מסרונים מלאים בגידופים, השפלות ומסרים מאיימים. כשאזרה לבסוף אומץ להיפרד ממנו, החליט בן עמי לרצוח אותה.

לשם ביצוע המעשה הזמין בן עמי את בר ציון לדירתו, נטל פטיש ברזל במשקל קילוגרם והכה בה בחוזקה פעמיים. גם לאחר שהתמוטטה, הוא המשיך להכות אותה עם הפטיש פעמים רבות - עד שלבסוף מתה.