חשד לחיסול בצפון: שני הרוגים מירי בכפר ברמת הגולן

אש נפתחה מכלי רכב חולף לעבר שני בני אדם במרכז הכפר מסעדה שברמת הגולן. השניים נפצעו אנושות, ופרמדיקים של מד"א נאלצו לקבוע את מותם. המשטרה מעריכה כי הרקע לאירוע - פלילי, וכוחות המשטרה יתוגברו על מנת ללכוד את מבצעי הירי

המשטרה פתחה בחקירה (חדשות 2)

חשד לרצח בכפר מסעדה שברמת הגולן: שני גברים בשנות ה-40 לחייהם נורו למוות, ככל הנראה מאש שנפתחה לעברם מכלי רכב חולף שנמלט מהזירה. המשטרה הוזעקה למקום ופתחה בחקירת נסיבות המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע הקשה התרחש בשעות הצהריים (שבת) כשהירי הפר את השקט של הכפר הפסטורלי שברמת הגולן. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה העניקו לשני הגברים שנפצעו אנושות פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותם.

זמן קצר לאחר מכן הגיעו כוחות גדולים של משטרה לזירה, ופתחו בחקירת נסיבות המקרה. על פי הערכה ראשונית של החוקרים שגבו עדויות מהעוברים ושבים, הרקע לאירוע - פלילי. שוטרי תחנת גולן, בסיוע תחנות נוספות, הקימו מחסומים ופתחו בסריקות אחר רכב היורה שנמלט מהמקום.

זירת הרצח, היום (חדשות 2)

מפקד המחוז הצפוני במשטרה, ניצב זוהר דביר, הטיל את החקירה על היחידה המרכזית שבמחוז הצפוני. ניצב דביר הורה לתגבר את כוחות המשטרה באזוור ולפעול תוך מיצוי כל האמצעים הטכנולוגים, מיצוי המודיעין והחקירות על מנת להביא למעצר החשודים.

ניצב דביר הדגיש כי "משטרת ישראל רואה בחומרה כל פעילות פלילית שיש בה כדי לסכן את בטחון הציבור ולכן אנו מנהלים מאבק עיקש וחסר פשרות כנגד גורמים פליליים. ביטחונו של האזרח הוא היעד המרכזי שלנו ואנו נשקיע את מלוא המשאבים עם מיטב החוקרים על מנת לחשוף את זהות מבצעי הרצח ולשים אותם אחרי סורג ובריח".

"כשהגענו למקום ראינו רכב חונה ובתוכו שני גברים בשנות הארבעים לחייהם", סיפרו עמאל אבו-סלאח ודורון שטרית, פרמדיקים במד"א שהגיעו לזירה. "הם היו מחוסרי הכרה ללא נשימה וללא דופק עם פצעי ירי בפלג גופם העליון. ניסינו להעניק להם טיפול רפואי אבל פציעתם הייתה קשה ביותר ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותם במקום".