חשד לרצח בירושלים: דקר את פרודתו

אישה בשנות ה-40 לחייה נמצאה מתבוססת בדמה בכניסה לבניין מגורים בירושלים, כשסימני דקירה בכל חלקי גופה. צוותי מד"א פינו אותה לבי"ח במצב אנוש, שם נקבע מותה. המשטרה עצרה את בן זוגה לשעבר בחשד שרצח אותה. בעבר הוא כבר ריצה מאסר בגין תקיפתה

אישה בת 45 נמצאה הערב (חמישי) כשהיא דקורה בכל חלקי גופה בכניסה לבניין מגורים ברחוב משה סנה בירושלים. כוחות הצלה החלו לבצע בה פעולות החייאה ופינו אותה לבית החולים הדסה הר הצופים במצב אנוש. הרופאים נלחמו על חייה, אך נאלצו לקבוע את מותה. המשטרה עצרה את בן זוגה לשעבר בחשד שרצח אותה. הסכין ששימשה לפי החשד לרצח נמצאה בסמוך למקום האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות דיווח שהתקבל הערב במוקד 100 של המשטרה הגיע למקום קצין יחידת הסיור של תחנת שעפט והבחין בסמוך בגבר שידיו מגואלות בדם. הוא עצר אותו ובמקביל הגיעו שוטרי סיור ומצאו את האישה הפצועה שרועה בחדר המדרגות עם סימני דקירה רבים על כל גופה. בסריקות שערך קצין המשטרה הוא איתר את הסכין שעל פי החשד שימשה לרצח בין שיחים במקום.

החשוד ברצח נעצר במקום

פראמדיקים של מגן דוד אדום, רפאל הרבסט ורות שנייפר, שטיפלו באישה ופינו אותה לבית החולים, סיפרו כי "היא שכבה בחדר המדרגות בכניסה לבניין עם מספר דקירות בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותה, תוך פעולות החייאה שבמהלכן חזר הדופק, לבית החולים כשמצבה אנוש".

הרופאים בבית החולים הדסה נאבקו על חייה של האישה, אך נאלצו לקבוע את מותה.

הסכין נמצאה בין השיחים (עוזי פרלמוטר תעוד מבצעי מד"א)