מורה החשוד בפדופיליה המשיך ללמד בבית הספר

צייד פדופילים התחזה לבת 13 ברשת והתכתב עם אדם שהציג את עצמו כ"מורה חרמן". בהתכתבות ביקש המורה מ"בת ה-13" להתפשט ואף שידל אותה למעשים מיניים. צייד הפדופילים הגיש תלונה במשטרה - אך בית הספר לא ידע על כך והמורה פתח את שנת הלימודים כסדרה

לפני כשבועיים הוגשה במשטרה תלונה נגד מורה ממרכז הארץ בחשד לביצוע עבירות פדופיליה. למרות החקירה והחשדות פתח המורה את שנת הלימודים כסדרה והמשיך ללמד תלמידים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

את התלונה נגד המורה הגיש אבי דוביצקי, שעוסק באיתור פדופילים ברשת, לאחר שהציג את עצמו כילדה בת 13 ונחשף לדברים שכתב המורה. "מי אתה?", שואלת "התלמידה". "מורה חרמן", הוא משיב לה ומבקש ממנה לשלוח לו תמונה. "אני חולה על תלמידות. את כוסית".

בשלב מסויים בהתכתבות מבקש ממנה המורה להתפשט. "לא היית רוצה להוריד קצת בגדים, מאמי? נורא חם. יש מצב שאת קצת חרמנית עכשיו?". בהמשך הוא ממשיך ללחוץ ומבקש "מבת ה-13" שתוריד את החולצה וגם כותב: "אני עירום עכשיו. זה בסדר מבחינתך?". בהמשך הוא גם מנסה לשדל את הקטינה המתחזה למעשים מיניים.

מאז הגשת התלונה נגד המורה חלפו שבועיים, אבל בית הספר שבו הועסק לא קיבל הודעה על כך. "הנושא נמצא בחקירה, ונעשות הפעולות המתבקשות. לא ברור מדוע התלונה לא הועברה בזמן לבית הספר ולעירייה", נמסר מהמשטרה בתגובה.

בעיריית רמת גן ציינו: "מדובר במורה חדש. שהתקבל על פי ההליך המקובל כולל אישור ממשטרת ישראל. העירייה לא עודכנה על המקרה מהמשטרה והוא הוצא לחופשה עד לבירור המקרה".