פרסום ראשון: המשטרה עצרה חשודה בדריסתה של בת ה-13 ברמלה

כמעט שבוע לאחר תאונת הפגע וברח הקטלנית ברמלה, הצליחה המשטרה לשים את ידיה על חשודה בדריסתה למוות של הנערה ניקול רמירז ז"ל. מהחקירה עולה כי בתאונה הייתה מעורבת מכוניתה של תושבת חיפה, שמכחישה בתוקף את החשדות נגדה

שישה ימים אחרי תאונת הפגע וברח ברמלה, בה נפצעה ניקול רמירז בת ה-13 באורח אנוש ולאחר מכן מתה מפצעיה, עצרה המשטרה חשודה בדריסתה של הנערה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החשודה היא יוליה זדורין, תושבת חיפה, שמכחישה בתוקף את החשדות נגדה. המשטרה חושדת כי היא זו שדרסה למוות את הילדה, או שלפחות היא יודעת מי דרס.

מחקירת המשטרה עולה כי המכונית שדרסה את ניקול רשומה על שמה של זדורין. לטענתה, היא נגנבה לפני שבועיים, אבל מעולם לא הגישה תלונה על כך במשטרה. החוקרים חושבים שהיא מנסה להגן על עצמה - או על בן אדם נוסף שהיה איתה במכונית, וייתכן שנהג. בינתיים, האדם הזה מסתובב חופשי.

"אין לי רישיון, לא נהגתי", הסבירה זדורין בדיון שנערך היום בעניינה בבית משפט השלום ברמלה. "יש לי הוכחות שהייתי בחיפה באותו יום. איפה האוטו? אני לא יודעת איפה הוא. גנבו אותו, אני לא יודעת".

נפצעה אנושות ומתה. רמירז (חדשות 2)

המשטרה תמשיך בחקירה

שופטת בית משפט השלום ברמלה, איטה נחמן, האריכה היום את מעצרה בשישה ימים. במקביל, ינסו חוקרי המשטרה להגיע לאמת, ולהבין מי דרס את ניקול בת ה-13 באמצע הרחוב.

התאונה אירעה ביום חמישי בשבוע שעבר ברחוב המרכזי ברמלה. ניקול חצתה את הכביש בריצה, נכנסה לקיוסק, ומיד חזרה שוב בריצה אל הכביש. היא הספיקה לחצות את חלקו הראשון של מעבר החציה, ובחלקו השני הגיחה מכונית ופגעה בה בעוצמה רבה.

המכונית הפוגעת נמלטה מהמקום וניקול, נותרה מתבוססת בדמה על הכביש. יומיים אחרי שפונתה במצב אנוש לבית החולים אסף הרופא נאלצו הרופאים לקבוע את מותה.