הותר לפרסום: בכיר בפרקליטות חשוד שדרס למוות

עו"ד יהודה שפר, המשנה לפרקליט המדינה לענייני אכיפה, חשוד כי דרס למוות תושב חיפה ביום שבת האחרון. שפר הזעיק את כוחות ההצלה למקום, נחקר על ידי המשטרה וכבר שוחרר לביתו. "הוא משתף פעולה, לא נעשה לו הנחות", אמרו במשטרה

החשוד בדריסה: עו"ד שפר (גלובס)

הותר לפרסום כי הנהג שהיה מעורב בדריסתו למוות של אליאס מנסור בן ה-65 בשבת האחרונה בחיפה, הוא עו"ד יהודה שפר המשמש משנה לפרקליט המדינה לענייני אכיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התאונה הקטלנית התרחשה בבוקר שבת, כששפר נסע במכוניתו הפרטית, פגע במנסור וגרם לפציעתו הקשה. הפרקליט הבכיר מיהר לצאת מכלי הרכב ולהזעיק את כוחות ההצלה שהגיעו זמן קצר לאחר מכן לזירה. פרמדיקים של מד"א ביצעו במנסור פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

שפר מוגדר כעת כחשוד בדריסה, אולם במשטרה נבחן האם הולך הרגל פעל כשורה או שמא התפרץ אל הכביש. זמן קצר לאחר התאונה נחקר שפר ובמהשך שוחרר לביתו ושב לעבודתו, במקביל להמשך מאמצי החקירה.

"זוכה ליחס כמו כל נהג אחר"

גורמים המעורים בפרטי המקרה מסרו לחדשות 2 Online כי "הולך הרגל היה ככל הנראה בפעילות ספורטיבית, חצה את הכביש שלא במעבר חצייה ושפר לא הספיק לבלום. אחר כך עצר את רכבו וניגש להגיש עזרה לאיש".

גורם משטרתי ציין כי חרף תפקידו של שפר, אין כל כוונה לעשות לו הנחות. "היחס אליו הוא היחס שזוכה לו כל נהג אחר שהיה מעורב בתאונת דרכים עם תוצאות טראגיות שכאלה", אמר והוסיף כי החשוד שיתף פעולה בחקירתו וכי הנושא עוד נתון לחקירה.