רגע לפני הפגיעה: בת ה-13 רצה לכביש

3 ימים לאחר התאונה הקטלנית בה בה נפצעה ניקול רמירז בת ה-13 אנושות, ויממה לאחר שמתה מפצעיה בבית החולים, הנהג הפוגע עדיין מסתובב חופשי. מצלמות האבטחה בקיוסק בו ביקרה רמירז לפני הפגיעה תיעדו את רגעי התאונה הקשה. אביה של ניקול: "אם לנהג יש לב, שיסגיר את עצמו"

מצלמות האבטחה בקיוסק ברמלה תיעדו את רגעיה האחרונים של ניקול רמירז בת ה-13, שנפגעה בתאונת הפגע וברח ביום חמישי האחרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד נראית ניקול חוצה את הכביש המוביל מביתה לחנות במעבר החצייה ונכנסת למקום. לאחר שסיימה לקנות בקיוסק, החלה רמירז להתקדם שוב על מעבר החצייה וחצתה בשלום את חלקו הראשון של הכביש. לאחר מכן, היא פתחה בריצה מהירה על מנת לחצות גם את החלק הנוסף בכביש, המוביל למדרכה של הולכי הרגל.

לפתע הגיח במהירות רכב בצבע בהיר ופגע בנערה בעוצמה רבה. הנהג נמלט מזירת התאונה והותיר את ניקול כשהיא פצועה אנושות ומתבוססת בדמה.

"הייתה ילדה יפה". ניקול רמירז ז"ל

"היא קנתה בקיוסק, ילדה חמודה וקטנה", סיפר המוכר בחנות. "איך שהיא יצאה קרה המקרה. זה מזעזע". לאחר הפגיעה, פינו את ניקול פרמדיקים של מד"א לבית החולים אסף הרופא. לאחר שנאבקה על חייה במשך יומיים, אתמול נדם לבה וניקול הלכה לעולמה.

ההורים של ניקול מתקשים להתמודד עם האסון הכבד שפקד אותם. המשפחה הקטנה משתייכת לקהילה של יהודים פרואנים בת 600 חברים, שעלו לארץ לפני 8 שנים.

"זו ילדה יפהפיה", סיפרה אמה בעצב. "אני רוצה צדק עבור בתי. אני יודעת שלא יכולים להחזיר אותה אבל תמצאו אותו, את מי שעשה את זה לבת שלי. זה כל מה שאני מבקשת. היא הייתה ילדה טובה ומאוד יפה".

זירת התאונה ביום חמישי

הנהג הפוגע עדיין מסתובב חופשי

"אם יש לאדם שעשה את זה לב, שיסגיר את עצמו", קרא אביה של ניקול. "רק אלוהים יידע איך להעניש אותו, אבל על מה שהוא עשה לבת שלי אין מחילה. להשאיר אותה זרוקה כך, כאילו הייתה חיה, כמו כלב".

שעות ספורות לפני התאונה הקטלנית, שבה ניקול מביקור בארץ מולדתה. עדי ראייה שהיו במקום סיפרו כי נהג המכונית הפוגעת נסע במהירות מופרזת, ולאחר מכן נמלט תוך שהוא מתנגש בכמה מכוניות שחנו בצדי הכביש. מעוצמת ההתנגשות חלקים מהמכונית נותרו מפוזרים על הכביש.

באגף התנועה במשטרה הקימו צוות חקירה מיוחד בשיתוף עם היחידה המרכזית של האגף כדי לאתר את הנהג הנמלט. במקביל, גבו החוקרים עדויות ממספר עדי ראייה שהיו באזור התאונה ואספו חומרים ממצלמות האבטחה בחנויות בסביבה. הלווייתה של ניקול רמירז נערכה היום בבית העלמין שבעירה. על אף המאמץ המירבי, עברו כבר שלושה ימים מאז התאונה והאדם שגרם למותה של ניקול עדיין מסתובב חופשי.