ירושלים: הציתה אש בתחנת דלק - בגלל סיגריה

מצלמות אבטחה בירושלים תיעדו אירוע מפחיד, שבו על פי החשד צעירה הציתה אש בזמן תדלוק. במשטרה חושדים כי הצעירה הדליקה אש לאחר שלא קיבלה סיגריה לבקשתה, ונהג הרכב שתדלק הגיב במהירות ומנע אסון גדול בהרבה. צפו בתיעוד הדרמטי

הסירוב לסיגריה כמעט והסתיים באסון גדול: צעירה הציתה משאבת דלק וסיכנה חיי אדם רק מכיוון שלא קיבלה סיגריה מאדם שעמד בתחנה - כך מעריכים במרחב מוריה במשטרה. מצלמות האבטחה בתחנת הדלק תיעדו את האירוע המסוכן שאירע אתמול (שלישי), והוביל למעצרה של הצעירה שמכחישה כל קשר למעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול בשעות הצהריים הגיעה הצעירה לתחנת דלק בדרך בית לחם בבירה, וביקשה מאזרח שתדלק את מכוניתו סיגריה. לאחר שסירב הסתובבה הצעירה והדליקה את פיית הדלק שהייתה מחוברת למכוניתו של האזרח, באמצעות מצית שהחזיקה ובעיצומה של פעולת התדלוק.

בסרטון ניתן לראות כיצד האזרח מנע פיצוץ חמור בהרבה: ברגע שהבין כי רכבו מתחיל לעלות באש, שלף את פיית התדלוק מהמכונית וברח מהאזור. הרכב נשרף בצידו מהלהבות, שלמרבה המזל לא התפשטו לעמדת התדלוק ולשאר תחנת הדלק.

בעל המכונית אמר לחוקרי המשטרה שהוא מכיר את הצעירה, ולדבריו היא מתגוררת סמוך לבית הוריו. הוא אף זיהה בפני החוקרים במי מדובר, אך כאשר הצעירה נעצרה היא הכחישה שמדובר בה.

חוקרי המשטרה הציגו לה את הסרטון ולמרות זאת היא מתמידה בהכחשתה. היום הצעירה תובא לבית משפט שלום בירושלים לדיון בהארכת מעצרה.