אור יהודה: כתובות נאצה רוססו על אוטובוס של מכבי ת"א

כתובות "מוות לערבים" ו"תג מחיר ראדי מת" רוססו בספריי שחור על אוטובוס קבוצת מכבי תל אביב בכדורגל. משטרת מסובים פתחה בחקירת המקרה, וטרם נעצרו חשודים. בתחילת השבוע נעצרו מספר אוהדים שקראו קריאות גזעניות כלפי מהראן ראדי, שחקן הקבוצה, רק משום שהוא ערבי ישראלי

"מוות לערבים". אוטובוס מכבי ת"א היום (מכבי תל אביב)

שוב גילויי שנאה וגזענות בספורט הישראלי: האוטובוס של קבוצת הכדורגל מכבי תל אביב רוסס הלילה (שישי) בכתובות נאצה בגנות ערבים ובגנותו של מהראן ראדי, כדורגלן ערבי המשחק בקבוצה. המשטרה פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האוטובוס, שחונה דרך קבע בחניון באור יהודה, נמצא כשעליו כתובות מרוססות בספריי שחור: "מוות לערבים", "כהנא צדק" ו"תג מחיר ראדי מת". נהג האוטובוס הגיש תלונה למשטרת מסובים, שטרם עצרה חשודים במקרה.

נהג האוטובוס הגיש תלונה למשטרה (מכבי תל אביב)

בתחילת השבוע נעצרו חמישה מאוהדי הקבוצה, לאחר שקראו קריאות גזעניות כלפי ראדי, וזאת רק משום שהוא ערבי ישראלי. בתיעוד שפורסם אתמול (חמישי) במהדורה המרכזית, נראים האוהדים המגדפים.

בסרטון המטריד, נראים האוהדים בתום משחק של הקבוצה בקפריסין במסגרת הליגה האירופית, כשהם מגדפים את ראדי באופן מחפיר. "איפה אתה ראדי יא מזדיין", הם נשמעים מקללים במשך דקות ארוכות. "אתה יותר גרוע מהחמאס, אתה לא תהיה במכבי יותר".

טרם נעצרו חשודים במקרה (מכבי תל אביב)

עוד מוקדם יותר, בהתאם להחלטת משטרת ישראל ופיקוד העורף על איסור התקהלות במקומות ציבוריים בטווחים הכוללים את מרבית האיצטדיונים שאמורים לארח את משחקי ליגת העל והליגה הלאומית - הוחלט כי מחזור המשחקים הקרוב יידחה. הודעה על מועד חדש תימסר בתחילת השבוע הבא.

לפניות לכתב: azria@ch2news.tv