חשד: שיסו כלבי תקיפה בגורים חסרי ישע

משטרת קדמה עצרה 3 קטינים תושבי כפר קאסם בחשד שארגנו קרבות כלבים אלימים ואכזריים, שבמהלכם שיסו כלבי תקיפה בגורים חסרי ישע - עד מוות. נציגי "תנו לחיות לחיות" העבירו את כלבי התקיפה ואת הגורים ששרדו את הזוועות לקבלת טיפול רפואי. החשודים הובאו להערכת מעצר

ניצול מהקרבות האכזריים (דוברות המשטרה, מחוז שרון)

שוטרי תחנת קדמה פשטו במהלך הלילה (חמישי) על זירת קרבות כלבים בלתי חוקיים בכפר קאסם, ועצרו 3 קטינים בחשד להפעלתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל במשטרת קדמה, ערכו אמש חוקרי התחנה תצפית יזומה על זירה בכפר קאסם שנחשד כי היא משמשת לקרבות כלבים אכזריים ובלתי חוקיים.

במהלך המארב, שבו השתתפו גם לוחמי מג"ב ונציגים ממשרד החקלאות ועמותת "תנו לחיות לחיות", הבחינו הכוחות במספר נערים כשהם משסים כלבי תקיפה בעשרות גורים חסרי ישע. במהלך הפשיטה ניסו כמה מהם להימלט מהמקום, אך לבסוף נתפסו. מדובר בשלושה קטינים מקומיים בני 15-17.

שיסו כלבי טרף בגורים חסרי ישע (דוברות המשטרה, מחוז שרון)

סביב הזירה אותרו גוויות כלבים (דוברות המשטרה, מחוז שרון)

במהלך הסריקות בסביבת הזירה אותרו מספר גוויות של גורים. כלבי התקיפה מסוג אמסטף וגורי הכלבים שהיו בחיים נאספו והועברו לנציגי עמותת בעלי החיים לקבלת טיפול רפואי. הנערים החשודים במעשה הזוועתי הובאו לדיון בהארכת מעצרם.

סגן מפקד תחנת קדמה, רב פקד רן בטאט, אמר כי "השמירה על ביטחון הנפש והרכוש כנגזר מפקודות המשטרה היא גם שמירה על נפשם של בעלי החיים. כך נהגנו גם במקרה זה מרגע שהובא לידיעתנו".

לפניות לכתב: azria@ch2news.tv